Spotkanie integracyjne

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 200 total)
  • Author
    Participant

Spotkanie jest pomyślana jako piwny maraton trzydniowy czy raczej szybka 24-ro godzinna akcja nalotowa na Stolice?

O`mus
    Participant

Ja bym był za piwno/co kto lubi maratonem. Ciekawe kto ew. odpadnie 😀

Vang
    Participant

Ja bym chętnie wybrał się na odrobinę dłużej niż 24h, skoro już mam korzystać z "luksusowych" usług PKP.

Zarathos
    Participant

Tia, chyba raczej dluzsz spotkanko - tylko okupowac jakas knajpe przez 48 godzin to moze byc lekka przesada 😀

Bonifacius
    Participant

he he he po godzinie zamknięcia można przejść całą ekipą do jakiegoś parku 😀 zawsze w kupie będzie cieplej 😀 😀 , a później z rańca z "Kiedy ranne wstaja zorze" na ustach wejść do pierwszego otwartego lokalu 😀 😀 😀 😀

Zuza
    Participant

Zdecydujcie się na jakieś zarysy, bo nie wiem czy mam noclegu szukać, czy jedynie kocyk zapakować 😀

Arille
    Participant

zobaczymy jak to wyjdzie ze spaniem bo może moja rodzinka się ulotni pod warunkiem że spotkanie bedzie w weekend wtedy moge spokojnie nocować 4 do 5 osób u siebie ale na razie to nic pewnego...

Bonifacius
    Participant

Czyli definitywnie Wa-wa tak? I z noclegiem tak? A czas - kiedy to mniej więcej będzie?

EMH Mark IX
    Participant

a później z rańca z "Kiedy ranne wstaja zorze" na ustach wejść do pierwszego otwartego lokalu

[post="32027"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Burger King?? 😆

Zarathos
    Participant

raczej McDriver - czynne cala dobe :Dw-wa, 2 dni (w piatek to chyba nie ma sensu przyjezdzac - bo jak sie czlowiek z dalszych okolic zjawi to sie bedzie juz mogl tylko rypnac gdzies spac), 2-ga polowa wrzesnia?

Eric Keitel
    Participant

Hmm, mieszkam jakieś 30 km od Warszawy, wiec się pojawię 😉

EMH Mark IX
    Participant

Szanowna załogo...Prosze przygotować książeczki zdrowia do kontroli.Bo wam nie odpuszczę 😆

Zarathos
    Participant

Hmm, mowisz... computer, deactivate AHM. And withdraw the authorisation for self activation and deactivation 😛

EMH Mark IX
    Participant

A ja ci odpowiadam: You have no grounds to mess with my metrix... U'r just another captain. :>

Zarathos
    Participant

ahh. rebelion. Destroy... no. Cut off the beer supplies to the matrix 😛

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 200 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram