Spotkanie integracyjne

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 200 total)
  • Author
    Participant

To tak samo jak mi

Arille
    Participant

Mi pasuje Warszawa i to we wrześniu 😀

Eric Keitel
    Participant

Mi też Arille...

Zuza
    Participant

Warszawa jest brzyydkaaa 🙁

Vang
    Participant

Ale ja mam tam ewentualnie gdzie przenocowac 😀

Zuza
    Participant

To nie będzie integrowania się do rana?? 😐

Corvus
    Participant

Mi także pasuje Warszawa i wrzesień. Oczywiście Zuza że do rana. Tylko ci mniej wytrzymali pójdą lulu. 😀

Anonymous
    Guest

Mnie Kraków pasuje, ale w drugiej połowie września (po 18-tym)Warszawa z kolei pasuje dopiero od października. A integrować się z miłą chęcią będę - niekoniecznie przy piołunówce :)Sierpień może być cały - jakbyśmy się spotykali w Wawie to dajcie znać krakusy! Zabierzemy się jakoś wspólnie.

Arille
    Participant

ciesze sie bardzo że Warszawa pasuje :-)jak tylko na stałe wróce na sieć chetnie omówimy szczególy 😀

Zuza
    Participant

No to jak, Żabki? :)Połowa wrzesinia jednak?Pasuje wszystkim?Wolę dopytać, choć 90% się już chyba określiło :DSorki za popędzanie, ale muszę podać jak najszybciej czy wezmę dyżury w sobotę 20 i 27 sierpnia :>

Zarathos
    Participant

wychdzi ze wrzesien bo wiekszosci pasuje. chyba ze znow sie cos zmieni. albo spotkamy sie w swieta przy choince 😀

Bonifacius
    Participant

Mnie tam pasuje wrzesień, i Wa-wa też - ja mam gdzie nocować - jest to co prawda okolica Warszawy, ale to zawsze coś (Wołomin albo Pruszków - tylko proszę bez komentarzy 😀 )BoniPS. Ja też nie przepadam za Wa-wą, ale przecież w stolicy wypadałoby być raz na jakiś czas - chociaż na Dworcu Głównym no nie :>

Zarathos
    Participant

bylem 2 tyg temu - korzystalem z komunikacji zastepczej (czyt PKP) - wiec swoje mam odbebnione 😛

Bonifacius
    Participant

Zar, Ty sie nie liczysz miejscowi i okoliczni się nie liczą :), bo możesz na rowerku dojechać. 😀

Domko
    Participant

Mnie pasuje wrzesień, ale nie wiem, czy będę w stanie opuścić teren Krakowa. Pożyjemy, zobaczymy, w każdym razie życzę udanego spotkania, gdybym nie dotarł.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 200 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram