Spotkanie integracyjne

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 200 total)
  • Author
    Participant

@@&*$#% chyba bede mogl byc dopiero po 9 wrzesnia 🙁 Laaa ja nie chce :(Dlaczego zawsze mi sie cos musi popier... pokrecic

Arille
    Participant

to fotki zostaną ocenzurowane...

Ooo... Nie ładnie Kapitan sie popsuł...

Piotr
    Keymaster

Drodzy zaloganci Excelsiora, mam drobna sugestie. 😉 Jak wiecie, ostatnio w Krakowie dosc czesto odbywaja sie spotkania trekerow. Oczywiscie rozumiem, ze Wasz zlot integracyjny jest przeznaczony dla zalogi okretu i nie zamierzam Was namawiac, by bylo inaczej, ale... pomyslcie ile osob nadajacych sie do zasymilowania na Excelsiora mozna spotkac, ogloszajac zlot w odpowiednim dziale. ;>

Vang
    Participant

Ja bym chętnie przybył, ale nie wiem co z czasem, poza tym z Koszalina do Krakowa nieco daleko.

Admirał Małecki
    Participant

Dla mnie na Warmii Małopolska to jak drugi koniec Galaktyki. Stanowczo zbyt Daleko... Może by jakieś miejsce pomiędzy północą a południem?

Zarathos
    Participant

teoretycznie najlepsza jako lokalizacja jest Lodz (mniej wiecej srodek Polski).

Vang
    Participant

A praktycznie pewnie Warszawa.

Bonifacius
    Participant

Tak Łódź jest "najcentralniejszym" miejscem. Tak czy inaczej - ja mam pozwolenie na wyjazd nieważne gdzie :DBoni

Zuza
    Participant

Przetrwałam podróż do Bazy rozklekotanym promem, dojadę i w każde miejsce Polski mające jako takie połączenia ciapongowe :]Warszawy tylko zwyczajnie nie lubię :> ale to nie argument przeciw...Mnie tylko data obchodzi - od 1.09 znikam i wracam dopiero 11-12.09.Vang - bałbyś się towarzystwa EMH przez aż tyle kilometrów? Ale pomyśl... zaczniecie rozmowę - przedział pusty 😀

EMH Mark IX
    Participant

Szczególnie jak zaczniemy rozważać symptomy Viidiańskiej zarazy, albo wymieniać się uwagami na temat procedur medycznych.Mało kto lubi podróżować z wariatami 😆

Vang
    Participant

No doc, przynajmniej obgadamy w koncu nasza wspolprace. I nikt sie nie bedzie do nas dosiadal 😛

fluor
    Keymaster

Hmm... W Warszawie jakieś dwa tygodnie temu mieliśmy na spotkaniu mazowieckim minizlot Excelsiora - były aż trzy osoby z załogi 🙂

Krótkie info jest w raporcie ze spotkania.

Zarathos
    Participant

Wyglada ze chetni sa. Pozostaje data zjazdu ktora pasowalaby jak najwiekszej ilosci osob (najlepiej wszystkim). No i miejsce (jak wyzej). Propozycje? Jak narazie mamy Lodz, Krakow i Wawke. a termin - ostatni tydzien sierpnia. Wiadomo ze termin nie bedzie pasowal paru osobom (w tym mojej personie). Jest moze jakis dlugi weekend w najblizszym czasie??

Zuza
    Participant

Długi jest najbliższy, ale kto się zdąży tak szybko zebrać?Wrzesień też ma swoje plusy - np. mniej napchane weekendowe pociągi :)Komu pasowałby termin wrześniowy, może np. 17.09?(no co, mnie zależy, żeby dobrać taki, na którym moge być :>)

Vang
    Participant

Mi prawdopodobnie wrzesień będzie pasował bardziej niż sierpień.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 200 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram