Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox Spotkania w Paradoxie

Spotkania w Paradoxie

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5825

  Raport:

  W dniu dzisiejszym, 2 października, odbyło się spotkanie w Cafe Paradox. Było ono poświęcone planom na rok przyszły i nie tylko. Uczestnikami byli: Fluor, Dzikowy, Nureczka i Eviva. Q_ jak zwykle nie dojechał. Ponieważ lokal był zajęty z powodu turnieju karcianek, zebrani przenieśli się do tajsko-chińskiej garkuchni.

  Zebranie miało początek, miało i zakończenie. Pewnym zaskoczeniem był fakt, że wymieniony punkt drugi miał miejsce zaraz po wymienionym punkcie pierwszym, ponieważ przewodniczący dostał pilne wezwanie z domowych pieleszy. Skutkiem tego, póki co, nic oficjalnie nie ustalono i niczego się nie dowiedziano poza tym, że przyszłoroczna Avangarda będzie miała podtytuł "007" - czyli będzie w konwencji szpiegowskiej, coś dla fanów DS9. .

  Zza kuluarów: Pan Worf ma się dobrze i zdrowo. Zaproszenie do zorganizowania zebrania u Nureczki wciąż aktualne. Trwają starania Dzikowego o zorganizowanie imprezy w Piszu. Podobno wszystko jest na jak najlepszej drodze, a zatem, trekkerzy, szykujcie pieniążki na bileciki!

  fluor
  Keymaster
  #93247

  Wyjaśnię, że spotkanie było zaplanowane jako zebranie pięcioosobowego komitetu organizacyjnego konwentu zaplanowanego na przyszły rok oraz że w zasadzie... po rozpisaniu listy spraw do omówienia zostało niespodziewanie zakończone.

  Bartas
  Participant
  #93252

  "007" - czyli będzie w konwencji szpiegowskiej, coś dla fanów DS9. .

  Yes, yes, yes 😀

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram