Forum Fandom Kluby i grupy Łódzki Oddział Terenowy Spotkania w Łodzi

Spotkania w Łodzi

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • Hobbit
    Participant
    #2483

    Witam,Trzecie w tym roku spotkanie ŁOPOGF-u wedle wstępnych ustaleń odbędzie się 2 lipca.Zapraszam wszystkich chętnych Łodzian i nie tylko myślę, że warto. 😉 O szczegółach będę informował w czasie rzeczywistym 🙂

    Hobbit
    Participant
    #35730

    Witam,Kolejne spotkanie łódzkich trekkerów odbędzie się 17 grudnia. Na razie nie podaje miejsca i czasu spotkania - nie są one ustalone. Zapraszam i pozdrawiam

    Hobbit
    Participant
    #35836

    Witam raz jeszcze :D,Miejsce spotkania - przed wejściem do sklepu "Saspol".Czas spotkania - 18.Pozdrawiam

    Spok
    Participant
    #35889

    O, może się zjawie. 🙂

    Hobbit
    Participant
    #37840

    Witam,Zapraszam na pierwsze w rozpoczętym roku spotkanie.Odbędzie się ono 28 stycznia (sobota). Czas i miejsce jak za poprzednim razem.Czyli pod "Saspolem" o godz. 18.Pozdrawiam

    Comm_Luke
    Participant
    #38136

    dobra ja zaraz wyjdę na kujona jakiegoś 😉 ostatnio nie mogłem bo kolokwium miałem, teraz mam egzamin zaraz po weekendzie. Hobbit nie zapominaj o mnie następnym razem 😛

    Hobbit
    Participant
    #38141

    Hobbit nie zapominaj o mnie następnym razem 😛

    [post="40245"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Witam,

    Spokojnie nie zapomnę. 🙂

    Pozdrawiam

    Hobbit
    Participant
    #39664

    Witam,Ostatnie spotkanie zakończyło się klęską. Jednak został opracowany nowy termin.Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się 4 marca.Czas i miejsce to samo co poprzednio czyli pod "Saspolem" godz. 18Pozdrawiam

    Hobbit
    Participant
    #40625

    Witam,Kolejne spotkanie ŁOPOGF-u planowane jest na następną sobotę tj. 08.04.2006r.Będzie to drugie w tym roku spotkanko w moim regionie 🙂 . Punkt zborny jak nakazuje tradycja pod "Saspolem" godz. 18.00.Na spóźnialskich czekamy 15 minut.Zapraszam serdeczniePozdrawiam

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #40790

    Hmmmm ten tego co to ja chcialem 😉 A tak - czy jest szansa aby ktores ze spotkan w najblizszym czasie (chodzi o druga polowe maja) dalo sie zorganizowac w niedziele lub sobote ale w okolicach wczesnego popoludnia - 13-14? Jesli tak to mozliwe ze skusilbym sie i przyjechal do dawno nie widzianej Lodzi ;> Jesli jest taka mozliwosc to czekam na informacje. Aha i dobrze gdyby miejsce spotkania bylo w okolicach Fabrycznego lub tez Pietryny. Pozdrawiam!

    Hobbit
    Participant
    #40802

    Hmmmm ten tego co to ja chcialem 😉 A tak - czy jest szansa aby ktores ze spotkan w najblizszym czasie (chodzi o druga polowe maja) dalo sie zorganizowac w niedziele lub sobote ale w okolicach wczesnego popoludnia - 13-14? Jesli tak to mozliwe ze skusilbym sie i przyjechal do dawno nie widzianej Lodzi ;> Jesli jest taka mozliwosc to czekam na informacje. Aha i dobrze gdyby miejsce spotkania bylo w okolicach Fabrycznego lub tez Pietryny. Pozdrawiam!

    Witam,

    Będę pamiętał o Twojej sugesti. Godzina nie wiem czy przejdzie. Odkąd pamietam spotkania odbywały się o 18.00. Jednak obiecuje napisać w tym miejscu kiedy będziemy planować następne spotkanie.

    Pozdrawiam

    Od Moderatora: tniemy zbedne cytaty, zwlaszcza gdy odpowiadamy na ostatni post. 😉

    Hobbit
    Participant
    #41365

    Witam,Zapraszam serdecznie na czwarte w tym roku (chyba dobrze liczę 🙂 ) spotkanie ŁOPOGF-u.Odbędzie się ono w standardowym czasie i miejscu. Dla przypomnienia. Miejsce pod "Saspolem". Czas godz.18.00. Dzień 13.05.Słowo wyjaśnienia w kwesti organizacji spotkań w godzinach wcześniejszych - 13, 14.Rozmawiałem o tym z ludźmi. Nikt nie odnosił się do tego pomysłu entuzjastycznie. Wielu z nas pracuje, ma różne inne sprawy do załatwienia. Godzina 18 jest więc najbardziej optymalnym czasem na tego typu wypady.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram