Forum Fandom Kluby i grupy Pomorskie Forum Treka Spotkania w Koszalinie

Spotkania w Koszalinie

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • Author
    Posts
  • Lasek
    Participant
    #2427

    Planuje zrobic spotkanie w Koszalinie 23 lub 24 kwietnia 2005 roku.Godzina - jeszcze nieznana.Miejsce zbiorki - jeszcze nie znane.Godzine i miejsce ustali sie po 18 kwietnia.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #27362

    Bardzo sie ciesze ze w moim ukochanym miescie zaczynaja sie spotkania 😉 Bardzo bym chcial tam byc niestety nie mieszkam w Koszalinie juz 23 lata wiec trudno 🙁 Ale mam nadzieje ze Wam sie rozkreci inicjatywa a jest Was troche w Koszalinie i w okolicy wiec spora grupka by sie zebrala 😉 I niech mi tylko EMH sie nie pojawi to mu obwody poprzepalam jak sie pojawie 😉 A no i moze uda sie Wam namowic Piotra na wizyte bo on w Szczecinie podobno strasznie sie nudzi ;P Licze ze szybko pojawi sie zarowno raport jak i dokumentacja fotograficzna ze spotkania 😀

    Lasek
    Participant
    #27363

    EMH sie pojawi, spotkanie byloby wczesniej gdyby nie to ze sie biadakowi rodzina do domu zjedzieobecnie sa 3 osoby ktore beda napewno:Ja czyli LasekEMHUchiZawsze mozesz przyjechac nad morze wypoczac, tanio wynajme pokoj hyhyhya co do zdjec moze beda jak ktos z nas wezmie aparat

    EMH Mark IX
    Participant
    #27368

    No własnie Lasek 🙂 Gdyby nie komunia chrzaśniaka i kolejny najazd barbarzyńców, na pewno udałoby się zrobić spotkanie w tym tygodniu :PA może uda się T'Rekera namówić? Z Piły w końcu jest dość niedaleko 😆

    Lasek
    Participant
    #27369

    Ma troche czasu na zebranie na bilet/paliwo i pifko kasy, a i m wiecej tym lepiej ;]A i o odbior z dworca nie musialby sie martwic, inni tez.

    BeneGesserit
    Participant
    #27433

    Jeśli termin się nie zmieni (wg EMH 23 IV, godziny popołudniowe), będę na 98%

    Lasek
    Participant
    #27436

    Jeśli termin się nie zmieni (wg EMH 23 IV, godziny popołudniowe), będę na 98%

    [post="26941"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Termin sie nie zmieni.

    Mi bardziej pasuje sobota, wiecej autobusow jezdzi.

    Do wyboru sa 3 godziny zbiorki: 16:00, 17:00 i 18:10 (plus/minus 3 minuty).

    Miejsce zbiorki: pod dworcem PKP.

    EMH Mark IX
    Participant
    #27438

    Jak się rozpoznamy? Tradycyjnym Vulcanskim "live long and prosper" z odpowiednim gestem? 🙂 No i pora chyba powoli zacząć ustalać plan ogólny ataku 🙂

    Lasek
    Participant
    #27439

    Jak się rozpoznamy? Tradycyjnym Vulcanskim "live long and prosper" z odpowiednim gestem?  🙂

    No i pora chyba powoli zacząć ustalać plan ogólny ataku 🙂

    [post="26947"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Rozpoznamy sie po tym ze beda nad nami latac Klingonskie bird of prey :P.

    Co do planu ataku to trza ustalic do ktorego lokalu pojdziem.

    EMH Mark IX
    Participant
    #27495

    Jako lokal na pierwsze spotkanie, proponuję coś kameralnego, gdzie będziemy mogli się poznać. Co powiecie na "Gryfy"? Albo na "9-kę", jeżli znajdą się chętni do spróbowania swych sił w pokonaniu EMHa w bilarda - z góry uprzedzam - marne szanse 😆 A teraz 2 wiadomości. Pierwsza smutna, druga trochę bardziej optymistyczna.Primo - nie pojawi się T'Reker. Szkoda - bo szczerze mówiąc bardzo liczyłem na spotkanie z nim. Ale może następnym razem 🙂 Piotr też nie dał się namówić 🙁 Secundo - powinna pojawić się jeszcze Kasia, której na razie nie mieliście okazji poznać i Tak Zwany Miś (to akurat mój kumpel od jakichś 26 lat)

    Lasek
    Participant
    #27496

    Jestem za ktoryms z tych lokali, co do bliarda to ja odpadam. Jak spotkanie wypali to nastepne beda w kazda sobote, wiec moze sie kiedys na ktoryms pojawia.

    EMH Mark IX
    Participant
    #27501

    No to mamy wstępnie ustalone - idziemy pod Gryfy.Co do godziny spotkania - uczepię sie 17-tej. Nie za wcześnie, nie za późno. Po prostu w sam raz. A co do dworca... Hmmm... Kręci się tam sporo różnych induwiduów. Jak mamy się odnaleźć wśród nich?Przy wyjściu z dworca stoi 5 budek telefonicznych. Proponuje spotkać się przy stojącej najbliżej wyjścia z holu :). Rozpoznacie mnie bez trudu - będę ubrany tradycyjnie na czarno. Poza tym każdy wie jak wygląda EMH!Chyba 😛

    Lasek
    Participant
    #27503

    Ja na dworcu bede okolo 17 jak jedynka podjedzie.Hmmmmm co do twojego ubioru ..... troche osob chodzi w czerni, ale mniej ma brody i nosi dluuugie wlosy, dla rozpoznania zrobie sie w kuzyna Co z adamsow :P.

    EMH Mark IX
    Participant
    #27522

    Hmm.. Prawdopodobieństwo, że o godzinie 17 dwóch facetow w czerni stanie przy, najbliższej od dworca, budce telefonicznej jest raczej znikome. A jakbyś nagle zobaczył nawet trzech to uciekaj! To będzie oznaczało, że... Matrix has You! :PPóki co, czekam wciąż na potwierdzenie od Kasi :)Mamy uzgodnione miejsce i godzinę.Ustalamy dalszy przebieg spotkania czy idziemy na żywioł? 🙂

    Lasek
    Participant
    #27529

    Wiesz zawsze moze byc 2 kominiarzy, straznikow miejskich ...... itdBede uciekal jak beda to trojaczki ubrane na czarno w czarnych okularach i ze sluchawka w uchu.Ja czekam na potweirdzania, jeden ma inne plany ;( ,drugi bedzie leczyc kaca w sobote ale do 17 powinien wstac, trzeci bedzie na 100%Lepiej zaplanowac ten zywiol.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram