Forum Fandom Kluby i grupy Pomorskie Forum Treka Spotkania w Gdańsku

Spotkania w Gdańsku

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 201 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #33168

    Juz spiesze z moimi kalendarzami ;P A wiec wyglada na to (na 100% dowiem sie w najblizsza sobote) ze w Gdansku bede 29-30 pazdziernika. Wszystko dlatego ze moja rodzina weekend wczesniej wyjezdza gdzies tam w Polske wiec jade najpierw do rodzinnego Koszalina... Tak wiec jesli to termin pasujacy reszcie to proponuja sobote 29 😉

    Vidmo
    Participant
    #33327

    WitamNiestety mój kalendarz nie pokrywa się z tym Gwynbleidda. Najbardziej pasuje mi 14/15 października wieczorem (tak jak Voy'owi), później u mnie jest ciężko z czasem i inny termin niestety mi nie pasuje.Możecie zrobić tak jak Zeal zaproponował (2 spotkania). Jedno 14/15, a drugie 2 tygodnie później na przyjazd Gwyna, tylko żałuje, że mnie na nim nie będzie 🙁

    WildRex
    Participant
    #33329

    Heja, to proponuje jak sie da cos zrobic to w ta sobote. A potem takjak bedzie pasowalo Gwynbleidd. Pozdro.

    Zeal
    Participant
    #33330

    Sobota 15-stego pasuje mi jak najbardziej. 29-tego - również 🙂

    Voy
    Participant
    #33336

    Wiec ustalone. Teraz pytanie: dokad idziemy? Ostatecznie mozemy umowic sie w jakims miejscu i dopiero wtedy zdecydowac. Nigdy wlasciwie nie bylem w tym Sopocie gdzie sie POGF zbiera. 19:00? Taka moja propozycja.

    WildRex
    Participant
    #33383

    U mnie troche sytuacja sie zmienila... :/ Bede akurat tego dnia robil za kierowce dla rodzicow... Ale 19:00 bylaby oke. Proponowalbym sie spotkac przy McDonaldzie na monciaku bo tam chyba kazdy wie jak trafic :> Przed chwila wyslalem maila do zalogi Poseydona i czekam na odpowiedz od nich.Pozdro

    Antikan
    Participant
    #33405

    Hej! Nie wiem na 100 % czy bede, ale postaram sie, najwyzej nie zostane dlugo...

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #33692

    Alert!!! Gwyn przybyl na Pomorze niczym tornado i zaczyna sesje objazdowa ;P A tak powazniej - na najblizszy piatek mam zaplanowane pojawienie sie w Gdansku w ktorym posiedze do poniedzialku ;> Tak wiec byloby milo spotkac sie z calym towarzystwem ;> Jak juz umawialem sie z Zealem dogadamy sie przez telefon co do konkretow ale mysle ze sobota popoludniu to rozsadny termin 😉 Wiec licze ze spotkamy sie w sporym gronie. Pozdrowionka!

    Zeal
    Participant
    #33693

    No masz Ci los... Oczywiście:)Koledzy... Szykujcie się na spotkanie 29-tego 🙂

    Voy
    Participant
    #33694

    Nie chce mi sie specjalnie do Sopotu jechac. Zrobmy cos tym razem w Gdansku.

    Zeal
    Participant
    #33826

    Mnie to jest w zasadzie obojętne... Ale dobrze byłoby się w końcu określić dokładniej ;)Propozycje?

    Voy
    Participant
    #33927

    No i ja jestem uziemiony na caly dlugi weekend. Nie oznacza to jednak ze nie moge, moge tylko musze siedziec w domu. Tak wiec jesli chcecie to uderzajcie do mnie. W innym wypadku robcie beze mnie.Dobra, juz nie jestem uziemiony. Widze jednak ze niewielu chetnych na spotkanie jest.

    Zeal
    Participant
    #34028

    Doobra...Wstępnie umówiliśmy się z Gwynem na jutro ( 29.X) koło "Metra" we Wrzeszczu. Godzina: 14.00.Voy - trafisz chyba bez problemu, jakby nie było - to ciągle Wrzeszcz... 😀

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #34040

    No drodzy gdanszczanie bo sie zdenerwuje :grozba: Czyzby nikomu nie chcialo sie spotkac z gosciem z dalekiego poludnia ;> Mam nadzieje ze spotkamy sie w wiekszym gronie i bede mogl poznac innych trekerow w Trojmiasta oprocz Zeala ;). Tak wiec licze ze pojawi sie Was wiecej. Czekam z niecierpliwoscia 😉

    Voy
    Participant
    #34175

    Raportu nie ma bo Zealowi nie chce sie pisac ;P W kazdym razie spotkanie sie odbylo, bylo nas trzech, w dodatku sam musialem sie zwinac po 2 godzinach wiec nie wiem co panowie pozniej robili albo czy w ogole cos robili. Nawiedzilismy stala meline studentow Polibudy - 'U Zrodelka' (ciekawa nazwa co nie?) - pogadalismy o treku i innych pierdolach. Kameralne spotkanie ale, jak zawsze, udane.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 201 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram