Forum Fandom Kluby i grupy Pomorskie Forum Treka Spotkania w Gdańsku

Spotkania w Gdańsku

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 201 total)
  • Author
    Posts
  • Antikan
    Participant
    #27802

    opis oddziału terenowego jest tak "rozbudowany", że naprawdę trudno zgadnąć, czy ten oddział istnieje, czy działa, czy też miał być... I to 'miał' zostało mu do dziś... Żadnej daty umieszczenia opisu... Niczego. Mało to widziałem takich zapisów w sieci?

    święta racja- szukałem kontaktu w POGF, ale trudno tam o info...

    W takim razie życzę wszystkim miłej zabawy na spotkaniu i mam nadzieję, że następnym razem zbierzecie się wspólnie.

    [post="27427"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    I to powinno na wszystkim przyświecać. Skończmy z zarzutami a zacznijmy się spotykać!!!

    Nie pie****ic tylko przylazic dzisiaj pod Olivie ;P

    Jak cos to podam moj nr: 607841317.

    [post="27432"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    NO WŁAŚŃIE- POD OLIVĘ!!!!

    Kaleh
    Participant
    #27806

    Ja tu widzę panowie że nam podwójna prowokacja wyszła :> No, ale w końcu odezwało się więcej osób 🙂 No, jakby co proszę dawać znać co i jak ta może ruszę w pielgrzymkę na północ 🙂 W długi weekend jestem wolny chyba do 3ego a potem ruszam w święte beskidzkie ostępy 😉

    Voy
    Participant
    #27882

    Sry, gdzie ma byc to kolejne spotkanie? Bo zapomnialem nazwy lokalu. W dlugi weekend, obawiam sie, nie bedzie nic.

    WildRex
    Participant
    #27885

    No 14 maja na starowce w Gdansku. Na spotkaniu wspomnialem o Yesterday'u, ale on ma jedna istotna wade - browar po 6zl... Dlatego postaram sie o inne miejsce, chyba ze wam ten 'maly' detal nie przeszkadza 😉

    Voy
    Participant
    #27895

    Ludziom pracujacym moze nie przeszkadza. Ja jestem biedny student ;P Ale zeby nie bylo, ze robi sie spotkanie pode mnie, sugeruje zeby wypowiedzieli sie inni.

    Zeal
    Participant
    #27904

    Osobiście również wolałbym coś nieco 'mniej' 😉 Z drugiej strony - heh... Nikt nie każe nam w ogóle niczego kupować. Co prawda dyskusje prowadzi się łatwiej ze "smarowaniem", ale ...No nic. Ja się dostosuję 🙂

    WildRex
    Participant
    #27927

    Jak tylko wroce z tygodniowego wyjazdu zajme sie tym jak nalezy, bo teraz do piatku mam nie malo z tym roboty. Chorwacja czeka 😀

    Antikan
    Participant
    #28044

    No 14 maja na starowce w Gdansku. Na spotkaniu wspomnialem o Yesterday'u, ale on ma jedna istotna wade - browar po 6zl... Dlatego postaram sie o inne miejsce, chyba ze wam ten 'maly' detal nie przeszkadza 😉

    [post="27558"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Mnie nie przeszkadza. Lokal jest niezły. W sobotę może być tam całkiem tłoczno dlatego trzeba by się umówic trochę wcześniej niż poprzednio. No chyba, że ktoś ma inny pomysł odnośnie lokalu...

    Kaleh
    Participant
    #28242

    14 maj, 14 maj....???? Hmmmm.... może nawet mi uda się wyrwać z Cuiavii 🙂 i nie jechać akurat w teren. Dam dokłaniejsze informacje jakby co 🙂 Lokalu nie znam 🙂 Jak byłem w Gdańsku to w sobotę na starówce szukałem lokalu ale skończyło się na tym że w 7 lokalach obejrzałem sobie cudze KARKI... argh 😀 A piwo po 6zł? Hmmmm.... brzmi jakby właściciel chciał sobie na ekskomunikę zasłużyć 😈 ale cóż... przeżyje się 🙂 Ale mała prośba - czy spotkanie może być w godzinach rannych? 😀 Wiem że sporo osób ma już coś takiego jak PRACA 🙂 ale cóż... niektórzy potrzebóją CZASU aby wrócić do swych leży ;)PS Maquis sławą - cóż Raider rządził - CCGowcy powinni wiedzieć 😀

    I. Thorne
    Participant
    #28249

    Jak by Bydgoszsczanie jechali to się w Laskowicach dosiądę.

    CoBrah
    Participant
    #28251

    A niech to,znowu termin mi nie pasuje 😥 No to jeden Bydgoszczanin nie pojedzie 🙁

    Antikan
    Participant
    #28261

    CoBrah - jeśli nie pasuje Ci termin spotkania w Gdańsku to sprawdź w dziale Spotkania -tam się coś kręci w Bydgoszczy 😉 🙂 A propo Twojej propozycji Kaleh- jak ranne godzinny miałyby to być - 17, 18 🙂 Ja to bym wieczorkiem preferował - atmosfera wtedy bardziej sprzyjająca :). No ale myślę, że można dojść do kompromisu i się tak ustawić żeby każdemu pasowało...

    Vidmo
    Participant
    #28280

    Witam Na tym spotkaniu rownież się pojawię. Chciałbym się tylko dopytać o której dokładnie się spotykamy? Mam rozumieć że chodzi o Yesterdaya na ul. Piwnej 50/51?Ps:Jak już się spotkamy i nie będzie zwolenników piwa po "szóstke" w Yesterdayu to zawsze można poszukać inną miejscówkę. W końcu w centrum jest tego sporo.EditPps: Co do godzin spotkania to podobnie jak Antikan wolę wieczorki z tego samego powodu 🙂

    Voy
    Participant
    #28328

    Tak, w centrum jest tego sporo ale tam wszedzie bro kosztuje 6 ;P Wiem bo bylem niedawno, szukalismy lokalu z pol godziny, w koncu musielismy bulic po szesc ;P

    I. Thorne
    Participant
    #28330

    Wieczorem to raczej kiepski czas dla zamiejscowych. Lepiej by było około południa to by do domu by się zdążyło z powrotem.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 201 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram