Forum Fandom Kluby i grupy Pomorskie Forum Treka Spotkania w Gdańsku

Spotkania w Gdańsku

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 201 total)
  • Author
    Posts
  • Maquis
    Participant
    #27775

    Niech żyje wolne radio POGF :PPowstańcie grzeszny ludu! Ustrój TSSowy karmi was propagandą złego słowa i mrocznych podszeptów! Zbuntujcie się przeciwko wrogowi wolnego świata ;)(Ta wiadomość ulegnie samoskasowaniu po upływie trzech godzin... albo dni... albo lat)

    Zeal
    Participant
    #27777

    Ja się nie wyspałem, przyznaję. Do tego przewiał mnie morski wiatr i mi zmroziło co nieco szare komórki. Ale...Jaki był cel tego postu? Co wnosi do tematu odnoszącego się do spotkania ludzi z Trójmiasta?Zabijcie, ja tego nie dostrzegam. Widzę za to kompletnie bezsensowną wypowiedź...

    Piotr
    Keymaster
    #27779

    Nie da sie ukryc, ze wypowiedz jest bezsensowna i zupelnie nie na temat, widac autorowi pomylily sie Spotkania z Mesa. ;> Zatem ostatnie posty czekaja na kasacje - zapewne po spotkaniu. ;>

    Maquis
    Participant
    #27781

    Ehh, ta dzisiejsza młodzież ;)Dobrej staromodnej prowokacji już nie rozumie. Za 10 lat pewnie wyrośnie jakiś drugi Lenin ;)))Rozbawienie mnie wzięło po przeczytaniu paru postów ;P1. Spotkania są od czasu do czasu.2. Nie wiedziałem, że jestem sławą ;)3. Znów tak się dzieje, że osoby tutaj nic nie wiedzą o POGF 🙂 Trochę to już podejrzane, naprawde tak trudno powiedzieć, że jest taki oddział na Pomorzu w TriCity i się spotyka? :)Piotr: ponoć jakaś współpraca miała być pomiędzy POGF a TSS? 😉

    WildRex
    Participant
    #27782

    Po pierwsze: jeszcze istnieje odział pomorski POGFu.Po drugie raz na jakis czas sie odbywaja spotkania.Po trzecie: istnieje cos takiego jak baza danych POGF gdzie można sprawdzić kto w danym rejonie jest zalicza do trekerow... - podpowiedz http://www.gwflota.comPo czwarte: moze warto by sie zapisac do POGFu??Pomorski terenowy POGF'u WildRexJeśli macie jakieś sprawy odnośnie spotkań na pomorzu, proszę je kierować do mnie.

    Zeal
    Participant
    #27783

    Hmm... Antikan napisal swój post w grudniu. Teraz mamy kwiecień. Twoja szybkość reakcji mnie oszałamia :)Zaś co do POGF... Po pierwsze: wiemy, że coś takiego jest.Po drugie: opis oddziału terenowego jest tak "rozbudowany", że naprawdę trudno zgadnąć, czy ten oddział istnieje, czy działa, czy też miał być... I to 'miał' zostało mu do dziś... Żadnej daty umieszczenia opisu... Niczego. Mało to widziałem takich zapisów w sieci? Po trzecie w końcu... A czy ktoś broni komuś z POGF zajrzeć dzisiaj pod Olivię?

    Coen
    Participant
    #27784

    Za 10 lat pewnie wyrośnie jakiś drugi Lenin

    Bez wątpienia, ze staromodnego prowokatora

    3. Znów tak się dzieje, że osoby tutaj nic nie wiedzą o POGF

    A to świadczy tylko i wyłącznie o POGF...

    Po czwarte: moze warto by sie zapisac do POGFu??

    A po co? Może ktoś nie lubi tej organizacji? Chyba nie ma obowiązku należeć do POGF jeśli chce sie spotkać innych trekerów co?

    WildRex
    Participant
    #27785

    No wiesz, jak widac to dopiero dzis sie do TSS zapisalem :> Natomiast co do wpisów do bazy danych - to nie jest to w mojej gesti. Natomiast jeżeli ktoś szuka kontaktu to nie zaszkodzi wysłać maila do oficera terenowego w danym regionie.

    Zeal
    Participant
    #27786

    Wild - to nie do Ciebie było, tylko do Maquis'a 😉 Datę dołączenia ma chyba wrzesień'04, a obudził się teraz. Mój błąd, trzeba było zaadresować wrzutkę... 🙂

    WildRex
    Participant
    #27787

    Spoko Zeal. Osobiście nie wiem czy dam radę się dziś pojawić o tej 20 przy Hali Olivii, ale jak cos to zwrócie uwagę na gościa o wysokości 192cm + okularki do nosie :>

    Gosiek
    Participant
    #27788

    Nie wiedziałem, że jestem sławą 😉

    To już zapytaj autora powyższego tekstu co miał na myśli. 😛

    osoby tutaj nic nie wiedzą o POGF  Trochę to już podejrzane, naprawde tak trudno powiedzieć, że jest taki oddział na Pomorzu w TriCity i się spotyka?

    O ile zauważyłam, to Kaleh pisał, że na Pomorzu POGF działa a przynajmniej, że działał. A że nie wiedzą? Jak ktoś jest nowy, to nie musi - a właśnie taki user zaczął ten temat. Poza tym co za problem samemu się odezwać i zaproponować spotkanie? ;>

    ponoć jakaś współpraca miała być pomiędzy POGF a TSS?

    Miała. ;> A nawet jest - spotkania w Krakowie, Warszawie czy Katowicach są organizowane wspólnie, te ostatnie już od dawna. Myślę, że na Pomorzu może być podobnie - pod warunkiem, że zamiast wypominać innym brak wiedzy o istnieniu POGF spróbujecie coś wspólnie zorganizować.

    A z tego całego wątku wynika, że zapowiadany przez kapitana POGF dział dotyczący spraw organizacyjnych klubu (itp.) powinien się tu jak najszybciej pojawić - wtedy nie będzie problemów z przekazywaniem informacji.

    Maquis
    Participant
    #27790

    hyhy, no bo ja tu nie zaglądam ;)A rejestracja, cóż, przypadek ;)Coen: staromodni prowokatorzy za dobrze pamiętają czym się to skończyło 😉 Niestety młodzież już nie ;)Piotr: strasznie jakas nerwowa ta załoga jest tutaj ;)Gosiek: ale tu nie ma o czym gadać. Spotkania są co dwa tygodnie w Zeppie, od 7 lat już i nic się nie zmieniło 😉

    WildRex
    Participant
    #27792

    Mała errata: co dwa tyg sie odbywaly... a teraz odbywają sie wtedy kiedy się na nie zgramy ;>

    Gosiek
    Participant
    #27793

    Spotkania są co dwa tygodnie w Zeppie...

    No i fajnie, trzeba było tak od razu. ;> A co do tego "przypadku" to już temat na inną historię. 😛

    W takim razie życzę wszystkim miłej zabawy na spotkaniu i mam nadzieję, że następnym razem zbierzecie się wspólnie.

    Voy
    Participant
    #27797

    Nie pie****ic tylko przylazic dzisiaj pod Olivie ;PJak cos to podam moj nr: 607841317.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 201 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram