Forum Fandom Kluby i grupy Pomorskie Forum Treka Spotkania w Gdańsku

Spotkania w Gdańsku

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 201 total)
  • Author
    Participant

Nie no ja sie odnioslem do tego:

Hmm a może spotkanie 1.04?

Constantine
    Participant

Ja chętnie przedstawie swoje propozycje dotyczące czasu tego spotkania. Moge żucać się na każdy śmietnik ,który wyda wam się odpowiednim celem do walki. Moge wiernie służyć federacji tudzież innym nacjom ,jeśli mi tylko powiecie GDZIE ogbywają się te spotkania?

Barusz
    Participant

Sprawdź posty z tego wątku z 6-8 III br. ;->

Constantine
    Participant

Kurcze nie wiem gdzie leży klub "u źródełka" ale pasujący termin to ósmy lub dziewiaty kwietnia.

Barusz
    Participant

Przecież masz tam napisane jak dojść łącznie ze wskazaniem strony chodnika ;>

GWYNBLEIDD
    Participant

Ehhh koledzy z Trojmiasta ;> Pytaja gdzie Zrodelko a Wy nic 😉 A tak powazniej Constantine - spotkania odbywaja sie na Wrzeszczu a pub "U zrodeka" znajduje sie w poblizu dworca PKP (jakies 15 minut piechota jak sadze) na jednej z uliczek przylegajacych do ul. Kosciuszki o ile mnie pamiec nie zawodzi 😉 P.S Wy sie tak do tego piecyka nie przyzwyczajajcie bo jeszcze "barman" sie wkurzy i zabierze albo kaze placic za miejsce w lozy ;P

Zuza
    Participant

Hehehe... post # 147, strona (w moim widoku) 10? :>

Zeal
    Participant

Wiesz Gwyn... Akurat w tej chwili jestem całkowicie zajęty czym innym, nawet w tym momencie jestem na granicy zasięgu smyczy... Planowałem objaśnić co i jak tuż przed spotkaniem, żeby znowu nie było kilku pytań "gdzie to jest" 😀

A co do miejsca w loży... Hehehhe...

"I don't think so."

Constantine
    Participant

No skoro Wrzeszcz to dosc daleko ode mnie ale zobaczymy.Nie dało by się troszke zmienić tego miejsca spotkania?Mam nawet ciekawe miejsce - Obok kina "Krewetka" jest taka fajna mała restauracja. Jako ,ze wiosna idzie można by tam się spotkać na otwartym powietrzu.

Voy
    Participant

Czy masz na mysli Barbados? Chociaz tam chyba jest kilka tych calych restauracji. Ostatnio, o ile mnie pamiec nie myli, pilismy w Absyncie. Malo sie nie udusilem pijac piwo. W grudniu bylem tam na imprezie, jakichs dwoch koleszkow niezle narozrabialo i zostali solidnie zbutowani na zewnatrz. Chu*** ogolna. Ale za dnia, na sloneczku, mozna wysiedziec.

WildRex
    Participant

Witam, po nieco dluzszej przerwie. Bylbym za spotkaniem w nastepnym weekendzie bo ten to raczej nie wchodzi w rachube. Czekam na odzew.

Zeal
    Participant

13-14 maja?Mnie nie będzie na pewno. Misja wypadowa poza Trójmiasto.

Voy
    Participant

Jesli nie zrobimy teraz to chyba dopiero po sesji.

Arille
    Participant

Dzisiaj wyjeżdżam do Sopotu więc jutro będę na Pomorzu. Bardzo chętnie wpadne do Gdańska się z wami zobaczyć. Do 22 jestem na kanale trekowym więc można mnie tam lapać i się umawiać. Widzimy się?

Zuza
    Participant

O, to się trochę rozminęliśmy :(A może 20-21?

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 201 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram