Forum Fandom Kluby i grupy Spotkania treka w Kaliszu

Spotkania treka w Kaliszu

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • qjaw
    Participant
    #32421

    daj znac czy bedziesz... bedziecie 🙂

    Krusty
    Participant
    #32425

    będe

    qjaw
    Participant
    #32440

    będe

    [post="33186"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    oki to do zobaczenia..szukam twojej foty na forum ale cos znalesc nie moge ale jakos sie chyba poznamy .nara 😉

    qjaw
    Participant
    #32489

    hej dzieki krusty ze wpadles 🙂 nawiazalismy trekowy kontakt 🙂 Nastepnym razem musimy dluzej. Dzisaj wyjatkowo krotko ale nastepnym razem napewno dluzej. Jesli nie w wakacje to tak moze przelom pazdziernika listopada (swieto zmarlych :))) ja dokoncze tosa i ds9 chlopaki tez poogladaja i bedzie o czym gaworzyc. No i moze nastepnym razem frekwencja jescze nam podskoczy . Zyj i prosperuj

    Krusty
    Participant
    #33838

    Witam po dłuższej przerwie wiem że mieliśmy zorganizować spotkanie w najbliższym terminie i z związku z tym mam pytanie czy nadal aktualne bo zdarzył mi się maly wypadek i złamałem nogę więc jestem trochę ograniczony w kwesti miejsca spotkania, pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

    qjaw
    Participant
    #34038

    hej... z racji natloku swietozmarlowych obowiazkow i twojej kontuzji chyba sobie odpuscimy w najblizszym terminie. Mam w glowie wiele watkow ktore chcialbym poruszyc na spotkaniu. Np... Koncze ds9 i nie wiem co mam dlaej ogladac;) itpCo do terminu to postaram sie to jakos zaltawic w niedalekim czasie i namowic moich wspolkompanow choc mozliwe ze bedzie to dopiero w grudniu... a btw na ile masz ta noge w gipsie. Pozdro Krusty !

    Przemeq
    Participant
    #34331

    Sorry ze nic nie pisalem moze jakos w listopadzie daloby rade zorganizowac jakeis spotkanie trekowe.

    Bonifacius
    Participant
    #34752

    I co wypali coś z tym spotkaniem? Ja osobiście będe w okolicach Kalisza cały tydzień miedzy świętami - ale pewnie wszyscy będą zajęci 🙂 wiadomo święta. Ale jakby co to jestem otwarty.

    Krusty
    Participant
    #36378

    Jestem otwarty na propozycje 😉

    qjaw
    Participant
    #36495

    Ja tez ja tez 🙂 Wesolych Świąt okoliczni trekkerzy 🙂

    Krusty
    Participant
    #38847

    Dobra panowie pora jakoś uporządkować terminy bo drugie spotkanie nigdy nie dojdzie do skutku, czekam na propozycje, ustalmy coś razem ;).

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram