Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox Spotkania mazowieckie

Spotkania mazowieckie

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 161 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #57197

    Ja sugeruję poniedziałek 2 marca. Wiem, że niektórzy pracują, ale a) nic na to nie poradzę; b.) możemy się spotkać po pracy.

    Arille
    Participant
    #57221

    Ja sugeruję poniedziałek 2 marca. Wiem, że niektórzy pracują, ale a) nic na to nie poradzę; b.) możemy się spotkać po pracy.

    Nie ma szansy niebieski. Ja w poniedziałki nie istnieje tylko weekendy 🙁 Kicha z tą Marhabą 🙁 i co my teraz ze sobą poczniemy 🙁

    fluor
    Keymaster
    #57230

    Jest jeszcze Sahara, od biedy Złote Tarasy, Hades, Wileńska... tylko z miejsc które ostatnio wchodziły w grę jeśli chodzi o spotkania.

    fluor
    Keymaster
    #57530

    Przeklejone z grona StarTrek:

    "Space: The final frontier

    These are the voyages of the Starship, Enterprise

    Its 5 year mission

    To explore strange new worlds

    To seek out new life and new civilizations

    To boldly go where no man has gone before"

    Te słowa rozpoczęły wieloletnią przygodę, rozgrywającą się w najodleglejszych zakątkach galaktyki oraz odcisnęły głębokie piętno na wszystkich miłośnikach science - fiction.

    Chcąc sprostać ogromnemu zainteresowaniu tym arcydziełem;

    Kluboksięgarnia "Serenissima", ma niebywałą przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowy

    "Wieczór filmowy ze Star Trek'iem".

    Na ul. Chmielnej 16/2 dnia 14 marca o godzinie 19, odbędzie się pokaz filmów Star Trek.

    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia najciekawszych epizodów, z różnych serii, tej znanej na cały świat sagi kosmicznej. Wspólnie zagłębimy się w fascynujący wszechświat, wciąż niezbadanych planet, potencjalnych możliwości - i irytujących Ferengi.

    Zaczynamy o godzinie 19; wstęp: 10 zł; w cenie zapewniamy kawę i herbatę podczas seansu;

    Zapraszmy również na stronę http://www.serenissima.pl

    "Live long and Prosper" - known Vulcan proverb

    Ja niestety się nie łapię, bo pracuję, ale może są inni zainteresowani Mazowszanie?

    fluor
    Keymaster
    #59284

    Marhaba ma swoją kontynuację (thx for Gosiek za info) - LINK

    Knajpa znajduje się przy metrze Wilanowska, na al.Niepodległości 19. Menu napojów i posiłków rozbudowane, poziom cen w normie, piwo 5-6zł, fajka 15 zł.

    fluor
    Keymaster
    #59317

    Uprzejmie wszystkich informuję, że z piątku na sobotę 4/5 lipca odbędzie się grill u mnie (w Zakręcie). Wszyscy są oczywiście zaproszeni, chcę jednak podkreślić, że mam nadzieję przedyskutować przy okazji parę spraw dotyczących organizacji Treksfery (i nie tylko). Istnieje możliwość przenocowania i ewentualnego oglądania filmów przez całą noc (jeśli ktoś miałby taki kaprys).Niewykluczone też, że przed samym grillem zrobimy sobie jakieś małe spotkanie (zbiórkę) w nowej Marhabie, ale to już zależy od samych chętnych.No i na koniec - istnieje możliwość - choć dość niewielka - na to, że plany te ulegną zmianie z powodów sesyjno-poprawkowych, ale jestem w tym względzie optymistą.Chętni?

    ashka
    Participant
    #59318

    A o której byście ruszali w piątek?Bo niektórzy w pracy siedzą :/

    Vashar
    Participant
    #59320

    Uprzejmie wszystkich informuję, że z piątku na sobotę 4/5 lipca odbędzie się grill u mnie (w Zakręcie).

    Chętni?

    4/5 lipca u mnie odpada jakby co... 😉

    fluor
    Keymaster
    #59340

    Będziemy jechali o jakieś akceptowalnej godzinie w piątek. Najlepiej by przyjechać na miejsce zanim się ściemni zupełnie. O której pasuje?

    Dalek
    Participant
    #59357

    Ja mam urodziny koleżanki więc odpadam.

    Gosiek
    Participant
    #59363

    fluor - to jak na razie stoimy ze składem osobowym na tego grilla? Bo wygląda na to, że chwilowo więcej jest nieobecnych niż chętnych... A we trójkę/czwórkę to ja bym raczej wolała posiedzieć w nowej Marhabie przy fajce wodnej i arabskim żarciu, bo na całonocną imprezę to trochę za mała grupa. 😉

    fluor
    Keymaster
    #59364

    Jeszcze Velo i Una się nie zadeklarowali. Z mojej strony pewnie jeszcze dojdzie dwóch znajomych i dwójka mojego rodzeństwa, o ile będą chętni. Zapowiedzieli się Tom, Maciek i ashka?

    Gosiek
    Participant
    #59368

    Velo, o ile pamiętam, jedzie 7 lipca do Arabii , więc pewnie będzie na etapie ostatnich przygotowań przedwyjazdowych i nie wiem, czy się w takiej sytuacji wybierze na grilla. 😉

    Velo
    Participant
    #59369

    Jeszcze wstępnie na 4-5 planowałem pojechać na taki festiwal el-muzy do Cekcyna (niedaleko Bydgoszczy)więc raczej odpadam ale zobaczę jeszcze dużo zależy na jaki dzień zostanie mi wyznaczona obrona magisterki

    ashka
    Participant
    #59392

    Najmocniej przepraszam, ale coś źle policzyłam - 4 lipca to TEN dzień, gdy już trwa festiwal filmowy, na który się wybieram i od 18 do 22 będę w kinie :]

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 161 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram