Forum Fantastyka Star Trek <SPOILER> VOY: Friendship One

<SPOILER> VOY: Friendship One

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • mattik
    Participant
    #1937

    Jeden z odcinków VOYA (frienship one) był poświęcony sondzie ziemskiej Friendship One poprzez którą ludzie chcieli poznawać inne rasy i dzielili się technologią... Ciekawa sprawa... Ale głowne moje pytanie i wątpliwość: Mówiono tam, że sonde wysłano przed powstaniem federacji, gwiezdnej floty i pierwszej dyrektywy... To czemu na kadłubie ja widze znaczek StarFleet???(MÓJ SETNY POST 😀 )

    Xalein
    Participant
    #14747

    Wiesz moze najpierw powstal znaczek, a potem powstala Gwiezdna Flota i na czesc tej sondy GW przejela ten znaczek

    Tom
    Participant
    #14749

    Wiesz moze najpierw powstal znaczek, a potem powstala Gwiezdna Flota i na czesc tej sondy GW przejela ten znaczek

    A może to kolejny bug Voyagera (co jest zresztą bardziej prawdopodobne) 😉

    mattik
    Participant
    #14750

    O... jaki wróg voyka...

    Vidmo
    Participant
    #14763

    Wiesz moze najpierw powstal znaczek, a potem powstala Gwiezdna Flota i na czesc tej sondy GW przejela ten znaczek

    To by było najbardziej prawdopodobne. Możliwe, że już wtedy ludzie myśleli o jednoczeniu się z innymi rasami bo przynosi to więcej korzyści niż walka.

    (MÓJ SETNY POST 😀 )

    Heh ja jeszcze na starym forum miałem ponad dwieście 🙂 już nie mówiąc ile mieli inni 🙂 bo była to wielokrotność, ale ja staram się kłaść nacisk na jakość, a nie ilość 🙂 .

    Reyden
    Participant
    #14764

    (MÓJ SETNY POST 😀 )

    Heh ja jeszcze na starym forum miałem ponad dwieście 🙂 już nie mówiąc ile mieli inni 🙂 bo była to wielokrotność, ale ja staram się kłaść nacisk na jakość, a nie ilość 🙂 .

    Ja na starym forum wq szczytowymo kresie aktywnosci miałem cosik ok. 300 postów - na tym forum mam teraz 444 posty ( z dobre 150-200 postów nałapałem w ciagu miesiąca - dwóch => Bitwa z borg rulez ) 😛

    Piotr
    Keymaster
    #14765

    Panowie, to ani nie sa wyscigi na ilosc postow, ani temat "kto napisal wiecej". 😉

    tolo
    Participant
    #14794

    Jeden z odcinków VOYA (frienship one) był poświęcony sondzie ziemskiej Friendship One poprzez którą ludzie chcieli poznawać inne rasy i dzielili się technologią... Ciekawa sprawa... 

    Ale głowne moje pytanie i wątpliwość: Mówiono tam, że sonde wysłano przed powstaniem federacji, gwiezdnej floty i pierwszej dyrektywy... To czemu na kadłubie ja widze znaczek StarFleet???

    Może z nazwą związane jest coś innego niż Gwiezdna Flota jaką znamy. Może to nazwa promu kosmicznego?

    Unkessan
    Participant
    #15126

    A mnie zastanawia coś innego, dlaczego temat o ST Voyager na tym forum jest tak mało poruszany 🙁 . Może jako starsi użytkownicy macie poruszane tematy już za soba. Ja natomiast niewiele znalazłem tematów/postów o ST Voyager. Mam obejrzane tylko 4 sezony a chciałbym o nowych 5, 6, i 7 dowiedzieć się więcej. Pozwolilem sobie napisac tutaj tego posta, bo jako "młody" użytkownik nie uwazam że mogę otworzyć nowy temat (o ST Voyager) bez zgody administratorów. A mam wiele pytań. Czy pytania te mam kierowac do kogoś na PM? Czy może dalej mam pisać w tym temacie, lub otworzyć nowy? 😕

    Vidmo
    Participant
    #15127

    Co do tworzenia nowych tematów to jeżeli masz dobry pomysł to spokojnie możesz stworzyć nowy i raczej bez pytania się administratorów (przynajmniej ja się nie pytam za każdym razem 🙂 ), a co do poruszanych tematów o ST Voyager to faktycznie więcej ich było na starym forum.

    tolo
    Participant
    #15128

    Co do tworzenia nowych tematów to jeżeli masz dobry pomysł to spokojnie możesz stworzyć nowy i raczej bez pytania się administratorów (przynajmniej ja się nie pytam za każdym razem 🙂 ), a co do poruszanych tematów o ST Voyager to faktycznie więcej ich było na starym forum.

    Pytać się o to? Najwyżej możesz dostać upomnienie.

    Piotr
    Keymaster
    #15158

    Pozwolilem sobie napisac tutaj tego posta, bo jako "młody" użytkownik nie uwazam że mogę otworzyć nowy temat (o ST Voyager) bez zgody administratorów. A mam wiele pytań. Czy pytania te mam kierowac do kogoś na PM? Czy może dalej mam pisać w tym temacie, lub otworzyć nowy? 😕

    Jedyne na co powinienes uwazac to nie lamanie Regulaminu - znajduje sie on w Konsoli Informacyjnej (pierwszy dzial forum). O nowych tematach jest w punkcie 4.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram