Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Spock w Transformers

Spock w Transformers

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • BeneGesserit
    Participant
    #6191

    Leonard Nimoy, którego chyba nie trzeba tu nikomu przedstawiać, dołączy do obsady Transformers: Dark of the Moon. Aktor podkładał będzie głos Sentinela Prime, poprzednika Optimusa Prime. Nimoy użyczył już wcześniej swego głosu Galvatronowi w filmie z 1986 roku - The Transformers: The Movie, nie jest to więc jego pierwsze spotkanie ze zmiennokształtnymi robotami.

    Źródło: EW.com

    Galactica
    Participant
    #97263

    Nie znam tego pana, ale chyba poznam.Na film czekam cierpliwie i z nadzieją 🙂

    Coen
    Participant
    #97269

    Wiesz, że właśnie szykują dla Ciebie stos, bo herezją jest na tym forum być nie znając tego pana?:)

    Silver Phoenix
    Participant
    #97270

    Ło, słyszę kroki Evivy... Zaraz, co ona niesie? Pochodnię?Galactica - taki mały hint: Mr Spock z epoki TOS-a 😉

    The D
    Participant
    #97275

    Nie znam tego pana, ale chyba poznam.

    Taki offowy piosenkarz, znany głównie z charakterystycznej fryzury. Tutaj akurat śpiewa o Bilbo Bagginsie.

    Galactica
    Participant
    #97288

    Herezją ❓ Jak na razie to ja się szykują dopiero do oglądania ST 🙂 Chociaż nie jest w sumie tak źle ze mną. Oglądałem Nemesis i najlepiej co pamiętam to: "Cała wstecz" przy silnikach działajacych "do przodu"....No i Date, i jego kopię, i Entka.Aha! I nie namawiać mnie do oglądania ST. Swoich postanowień nie zmienię. Oglądnę go na samym końcu.

    Coen
    Participant
    #97291

    Nie namawiamy, po prostu mniej wiecej zrobiłeś numer w stylu na forum BSG napisać - a co to jest to Six? 😉

    Barusz
    Participant
    #97292

    Coen z rozrzewnieniem wspomina BSG przy każdej nadarzającej się okazji 😉

    Galactica
    Participant
    #97297

    Coen z rozrzewnieniem wspomina BSG przy każdej nadarzającej się okazji 😉

    Nie dziwię mu sie 🙂

    Coen
    Participant
    #97301

    Ano, to chyba jedyny serial kosmicznego S-F którego nie zdzierżyłem 😉

    Galactica
    Participant
    #97306

    Z tych co do tej pory oglądałem, BSG jest najlepszy.Jakoś sie nie zrozumieliśmy 🙂

    Pitmistrz
    Participant
    #97308

    Według ciebie BSG jest najlepszy bo jeszcze DS9 nie oglądałeś. 😀

    Galactica
    Participant
    #97309

    Możliwe, ale jak na razie widziałem tylko ST: Nemesis i tak średnio przypadł mi do gustu.Hmm, dziwi mnie tylko, że DS9 nie ma na necie do oglądania on-line. Widziałem Entka, Voya i TNG.

    Pitmistrz
    Participant
    #97310
    Barusz
    Participant
    #97311

    Na yt też cały jest.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram