Forum Trek.pl Newsy Star Trek Spock Reflections #2 - zapowiedź

Spock Reflections #2 - zapowiedź

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4907

    W przyszłym tygodniu wydawnictwo IDW zabierze nas jeszcze głębiej w przeszłość Spocka, razem z drugim zeszytem serii Spock Reflections, będącym rodzajem prequela do Star Trek Countdown. A na szczęście dla was wszystkich TrekMovie zaprezentowało pięć stron z tego wydania, jak również limitowaną wersję Star Trek Countdown w twardej okładce. Znajdziecie je w dalszej części artykułu.

    [more]Spock's Reflections #2 - prezentacja

    Scenariusz: David Tipton, grafika: David Messina

    Wstęp:

    Spock kontynuuje swą tajemnicza misję. Co skłoniło go do porzucenia jego nowego życia na Romulusie? Odpowiedź rozpoczyna się właśnie tutaj. Do tego nieopowiedziana historia z życia Spocka z udziałem kapitana Christophera Pike'a!

    Okładki:

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Pogląd pięciu stron:

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Spock Reflections #2 pojawi się w przyszłym tygodniu

    Spock Reflections #2 wyjdzie w środę, 19-tego sierpnia, i można go zamawiać przez TFAW. Można zamówić również część 3 i 4, ale część 1 jest aktualnie wykupiona.

    Limitowana edycja Star Trek Countdown w twardej okładce

    Największy od lat komiksowy przebój z serii Star Trek, "Star Trek Countdown" dziejący się w erze TNG, jest prequelem do filmu Star Trek. IDW wydało ten komiks w kwietniu, a na październik zapowiedziało limitowaną edycję komiksu w twardej okładce. Okładka książki jest bardzo interesująca, foliowany front, na którym odbite jest logo Star Trek i tytuł, oraz pokryty farbą UV z tył, na którym ukazuje się tatuaż Nero, gdy patrzy się pod odpowiednim kątem.

    Dołączona grafika

    Konwent komiksów Roddenberry'ego w LA

    Ostatnia z komiksowych wieści mówi o tym, że firma Roddenberry Productions urządza premierę swojego nowego komiksu "Days Missing" w przyszłą środę na imprezie w Golden Apple, w Los Angeles oraz Mayhem Comics w Des Moines, w Iowa. Na imprezie w LA będą rozdawane darmowe plakaty Star Trek. Więcej informacji znajdziecie na roddenberry.com.

    Dołączona grafika

    Żródło: TrekMovie[/more]

    Infango
    Participant
    #76537

    Zastanawia mnie że nie było nic albo przegapiłem Star Trek Summit 2009, spotkaniu wszytkich kapitanów star trek oprócz Captain Kathryn Janeway prowadzonym przez Whoopi Goldberg. Wydany został jako dodatek do wersji HD pierwszych sześciu filmów.

    Cross
    Keymaster
    #76540

    spotkaniu wszytkich kapitanów star trek oprócz Captain Kathryn Janeway prowadzonym przez Whoopi Goldberg

    Coś bliżej można prosić?

    Jamjumetley
    Participant
    #76541

    Zastanawia mnie że nie było nic albo przegapiłem Star Trek Summit 2009, spotkaniu wszytkich kapitanów star trek oprócz Captain Kathryn Janeway prowadzonym przez Whoopi Goldberg. Wydany został jako dodatek do wersji HD pierwszych sześciu filmów.

    Można znaleść wśród źródeł Których Nazwy Nie Wolno Wymawiać 😉

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram