Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Spider-Man na scenie Brodwayu

Spider-Man na scenie Brodwayu

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5972

  Spider-Man doczekał się nie lada wyróżnienia. Wkrótce, a ściśle mówiąc 11 stycznia 2011 roku, przedstawienie zatytułowane SPIDER-MAN: Turn Off the Dark wejdzie na sceny Brodwayu. Jest to musical ukazujący znaną od czterdziestu lat historię w zupełnie nowy sposób. Producenci zapowiadają, ze sztuka wstrząśnie widownią.

  [more]

  Dołączona grafika

  Reżyserem sztuki jest laureatka nagrody Tony Award - Julie Taymor (The Tempest, Across The Universe, The Lion King), autorem muzyki i słów jest 22-krotny zdobywca nagrody Grammy - duet Bono i Edge z zespołu U2, współautorami książki byli Taymor i Glen Berger (Underneath The Lintel).

  Dołączona grafika

  Przedstawienie opowiada historie nastoletniego Petera Parkera, którego życie wywraca się do góry nogami po ugryzieniu przez genetycznie zmodyfikowanego pająka. Młody człowiek zyskuje nadludzką siłę i zwinność, ale w bolesnych dla siebie okolicznościach przekonuje się, że z tymi darami jest związana ogromna odpowiedzialność.

  Dołączona grafika

  Źródło: IESB[/more]

  Cross
  Keymaster
  #95025

  Spiderman obok Wast Side Story, koniec świata...

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram