Sphere of Influence

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #7615

    Dołączona grafika

    Najnowszy Feature Episode zatytułowany "Sphere of Influence" jest już grywalny, dzień wcześniej niż zapowiadano. Na tym niespodzianki się jednak nie kończą. Aż do 5 grudnia za wykonanie nowego epizodu gracze mają szansę otrzymania nowego, unikatowego okrętu - Obelisk Carrier. Tymczasem fanów Star Trek z pewnością ucieszy ujawniona wczoraj informacja o powrocie Michaela Dorna, który ponownie wcieli się w rolę Worfa, użyczając głosu jego postaci w grze. Pierwszą próbkę głosu gracze uświadczą już podczas rozgrywki "Sphere of Influence", gdzie rola Ambasadora jest dość znacząca. Cryptic zapewnia, że na tym nie koniec i w najbliższym czasie można spodziewać się także kwestii dialogowych dodanych do misji kampanii klingońskiej.

    [more]Sphere of Influence dostępny jest dla postaci wszystkich trzech frakcji, które osiągnęły 10 poziom doświadczenia. Misja w obecnej postaci dostępna będzie do 5 grudnia. W późniejszym terminie będzie ona dostępna dopiero od 50 poziomu doświadczenia oraz nie będzie oferować już możliwości zdobycia Obelisk Carrier.

    Serwis GameTrailers opublikował ekskluzywny zwiastun Sphere of Influence, który obejrzeć możecie tutaj.

    Jedną z nagród za ukończenie epizodu jest nowy okręt, którego statystyki prezentują się następująco:

    Obelisk Carrier

    Dołączona grafika

    • Wymagany poziom: 40: Rear Admiral, Lower Half (Fed); Brigadier General (KDF); Subadmiral I (Rom)
    • Frakcja: FED, KDF, ROM
    • Dostępność: Sphere of Influence (do 5 grudnia); Tier 1 Fleet Spire Outpost
    • Kadłub: 43,500
    • Modyfikator osłon: 1
    • Załoga: 3000
    • Uzbrojenie dziobowe: 3
    • Uzbrojenie rufowe: 3
    • Urządzenia: 4
    • Zwrotność: 5
    • Modyfikator impulsowej: 0,15
    • Stanowiska mostka: 1 Lieutenant Tactical, 1 Lieutenant Engineering, 1 Commander Engineering, 1 Lieutenant Commander Science, 1 Ensign Universal
    • Konsole: 4 inżynieryjne, 2 taktyczne, 3 naukowe
    • +10 mocy osłon
    • +10 mocy zapasowej
    • Możliwość używania dual cannons
    • Matter-Antimatter Warp Core
    • Subsystem Targetting
    • Dwa hangary wyposażone w Obelisk Swarmer Hangar Pet

    Ulepszona wersja okrętu - Advanced Obelisk Carrier - dostępna jest do zakupu w Lobi Store za 800 kryształów. Statystyki prezentują się następująco:

    Advanced Obelisk Carrier

    Dołączona grafika

    • Wymagany poziom: 40: Rear Admiral, Lower Half (Fed); Brigadier General (KDF); Subadmiral I (Rom)
    • Frakcja: FED, KDF, ROM
    • Dostępność: Lobi Store
    • Kadłub: 47,850
    • Modyfikator osłon: 1,1
    • Załoga: 3000
    • Uzbrojenie dziobowe: 3
    • Uzbrojenie rufowe: 3
    • Urządzenia: 4
    • Zwrotność: 5
    • Modyfikator impulsowej: 0,15
    • Stanowiska mostka: 1 Lieutenant Tactical, 1 Commander Engineering, 1 Lieutenant Commander Science, 1 Ensign Universal, 1 Lieutenant Universal
    • Konsole: 5 inżynieryjnych, 2 taktyczne, 3 naukowe
    • +10 mocy osłon
    • +10 mocy zapasowej
    • Możliwość używania dual cannons
    • Matter-Antimatter Warp Core
    • Subsystem Targetting
    • Dwa hangary wyposażone w Obelisk Swarmer Hangar Pet
    • Konsola uniwersalna - Reactive Antiproton Cascade Emitter - zwiększa wytrzymałość okrętu i zmusza przeciwnika do zmiany aktualnego celu na nasz okręt (działa tylko w PvE).

    Konsola Reactive Antiproton Cascade Emitter dostępna jest tylko przy zakupie Advanced Obelisk Carrier i może być zamontowana tylko na nim. Stanowi ona część setu Ancient Obelisk Technology, w którego skład wchodzą także Omni-Directional Antiproton Beam Array oraz Obelisk Subspace Rift Warp Core. Oba przedmioty można otrzymać przechodząc "Sphere of Influence". W przeciwieństwie do konsoli można zamontować je także na innych okrętach.

    Źródła: Season 8 Dev Blog #13, Season 8 Dev Blog #14, StarTrek.com

    [/more]

    Doro
    Participant
    #114866

    Epizod fajny, fajnie ze statek, fajnie ze ma swój mostek, minus tylko za zupełny brak customizacji wygladu, poki co nie mozna nawet zmienić skórki, okręt wyraznie odcina się od innych jakby z "innej bajki" w negatywnym sensie, "ancient ship" wygląda jak złozony z klocków lego od Tau i wyprany w perwolu.

    I. Thorne
    Participant
    #114870

    Misja jest swietna, a mimo ze konczy sie dobrze to pozostaje tylko jeden wniosek "mamy przerabane".Tylko mnie interesuje kto zbuowal tego Obeliska? Bo to nie jst okret Ikonian, nie jest tez Elachi.

    Ugand
    Participant
    #114872

    Epizod fajny, fajnie ze statek, fajnie ze ma swój mostek, minus tylko za zupełny brak customizacji wygladu, poki co nie mozna nawet zmienić skórki, okręt wyraznie odcina się od innych jakby z "innej bajki" w negatywnym sensie, "ancient ship" wygląda jak złozony z klocków lego od Tau i wyprany w perwolu.

    Gwiezdne Wojny działy się dawno temu, a latali z prędkością nadświetlną i używali laserowych mieczy. Federacja to 'newb' na kosmicznej arenie (patrz Voth, niekanoniczni Preservers), więc nie ma co się pod tym względem spinać, tylko lepiej zastanowić skąd przyszliśmy, dokąd zmierzamy

    pomijając rozważania na temat co jest stare, a co nie, sam epizod pozostawił mieszane uczucia. z jednej strony deja vu związane z Stargate Universe, z drugiej naprawdę imponujące rozwiązania. sam okręt jest jak zwykle wielki i niezwrotny, ale na mój gust wygląda dość ładnie, w pewnym sensie iShip. nie wiem czemu, ale ogólny projekt kojarzy mi się z 『Sins of Solar Empire x Portal』.

    Slawek
    Moderator
    #114876

    Tylko mnie interesuje kto zbuowal tego Obeliska? Bo to nie jst okret Ikonian, nie jest tez Elachi.

    Podczas misji z jednej z konsol można wyczytać, że okręt należał do gatunku Solanae - tego samego, który zbudował sferę dysona, po której przyjdzie nam latać.

    tanas
    Participant
    #114877

    Jestem ciekawy czy będzie kontynuacja episodu, zwłaszcza że na końcu jest omega. A dzięki epizodowi można zebrac antiproton beam array - może nie najlepszą ale to szybsze niż crafting, albo drop z STF. A wie ktoś może czy będzie kontynuacja? Było by fajnie pograć sobie w episodzie z omegom a jako nagroda np: experymentala konsola napędzana omegom.Ehhhhhhh 🙄

    Beret
    Participant
    #114878

    Generalnie misja mi się podobała... Ucieszył mnie widok Worfa 🙂 Ogólny zarys misji bardzo ciekawy i jak widać twórcy zgłebiają mniej znaną, nierozwiniętą, tajemniczą z serialów tematykę dzięki czemu maja dużą swobode manewru. Będzie ciekawie + daje im to duże możliwość manipulowania, także czasem możemy mieć w ramach kanonu mieszane uczucia. Nie mniej jednak może być to dobre dla gry!Tanas: Futured Episody zawsze składają się z kilku misji i za każdą w trakcie pierwszego okresu wyświetlania + w czasie rerunów są specjalne nagrody.Co do statku ten za lobby daje ciekawe możliwości. Pewnie, że w porównaniu z Reclusem może mu nie wyjść ale wciąż jest to nowa i ciekawa konstrukcja. Już widać go pełno w około.

    Tristian
    Participant
    #114884

    Bardzo fajna misja, jak dla mnie 10/10 szybko sie robi, ciekawe nagrody plus pewna ukryta niespodzianka w misji zwiastują początek naprawdę ciekawego nowego sezonu, oby tak dalej.

    I. Thorne
    Participant
    #114889

    Dzisiaj robilem po raz trzeci misje i cos mnie tknelo by ponownie poczytac konsole, te mniej wazne.No i mialem racje. Przy tej z iloscia aktywnych i uszkodzonych wrot jest napisane: "Wrota w Andromedzie aktywne".Czyzby i tak byli Ikonianie?

    Diensdale
    Participant
    #114933

    Bardzo przyjemny event. Przeszedłem go jednym tchem, a siadłem tylko zobaczyć co i jak. Nie mogłem się oderwać. Na wykorzystanie Carriera jeszcze chwilę poczekam bo dziś wbiję 35 lvl więc pobawię się nim dopiero w weekend, ale wrażenia z lotu podczas eventu dość przyjemne 🙂

    stram
    Participant
    #115174

    Event bardzo mi się podobał, wreszcie jakaś ciekawa misja niesprowadzająca się do ciągłego latania i strzelania, szczególnie fajny ten kawałek, w którym chodzi się po tych mostach i ogląda wizualizacje planet. Sama nagroda też udana, a co do edycji jego wyglądu, da się to zrobić, ale wszystkie jasne kolory są prawie wcale niewidoczne.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram