Specjalny projekt dla kopalni #6

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Smiecho
    Participant
    #7538

    Dołączona grafika

    Od dzisiejszego wieczora (5 września) dostępny będzie kolejny projekt z cyklu "Mine Outpost Featured Project", którym można poprawić wygląd flotowej kopalni dilithium, a czasami także przylegającego otoczenia. Dla przypomnienia: co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium, a których ukończenie poprawia wygląd i wrażenia estetyczne we flotowych nieruchomościach. Dzisiejszy projekt, nazwany "Center of Commerce" sprawi, że orbicie pojawią się statki handlowe i transportowce, jak również doda kilka nieokreślonych jeszcze dokładnie usprawnień w samej kopalni. Powyższe nie zmieni mocy przerobowych kopalni i nie zmieni w żaden sposób jej funkcjonalności.

    [more]

    Dołączona grafika

    Projekt będzie można rozpocząć w ciągu dwóch tygodni, czyli do przerwy technicznej 19 września, ale wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

    Źródło: Legacy of Romulus Dev Blog #40

    [/more]

    FAB
    Participant
    #114006

    Długo się zastanawiałem i jednak nie pozostwię tego newsa bez komentarza... http://www.superlaugh.com/1/catnip.htm

    Slawek
    Moderator
    #114011

    Tak właśnie mi czegoś brakowało pod tym newsem.Nic to, do zobaczenia za dwa tygodnie FAB. Masz czas znaleźć kolejny prześmiewczy obrazek do wklejenia w ramach spamu. 😉

    I. Thorne
    Participant
    #114038

    A mi sie podoba i sobie we wlasnej flocie zrobie jak ja stworze za 100 lat :>

    FAB
    Participant
    #114041

    ^

    Projekt będzie można rozpocząć w ciągu dwóch tygodni, czyli do przerwy technicznej 19 września

    Chyba że (co bardzo możliwe) powtórzą projekt w przyszłości.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram