Specjalny projekt dla kopalni #4

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7503

  Dołączona grafika

  Już od dzisiaj (8 sierpnia) dostępny będzie kolejny projekt z cyklu "Mine Outpost Featured Project", którym można poprawić wygląd flotowej kopalni dilithium oraz przylegającego otoczenia. Dla przypomnienia: co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium, a których ukończenie poprawia wygląd i wrażenia estetyczne we flotowych nieruchomościach. Dzisiejszy projekt, nazwany "Motherlode", modyfikuje wygląd powierzchni asteroidy, gdzie stoi budynek kopalni - pojawiają się dodatkowe skupiska kryształów. Niestety jest to zmiana wyłącznie estetyczna i nie wpływa na moce przerobowe kopalni, ani tym bardziej nie zwiększa wpływów w dilithium.

  [more]

  Dołączona grafika

  Projekt będzie można rozpocząć w ciągu dwóch tygodni, czyli do przerwy technicznej 22 sierpnia, ale wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Legacy of Romulus Dev Blog #36

  [/more]

  Slawek
  Moderator
  #113536

  Dołączona grafika

  No poważnie, Cryptic...

  Smiecho
  Participant
  #113537

  Nie wierzę... 🙂 To w sieci już TAKIE memy można znaleźć? 😀

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram