Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla baz floty #9

Specjalny projekt dla baz floty #9

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7044

  Dołączona grafika

  Po raz kolejny graczom zostanie udostępniony specjalny projekt z cyklu "Starbase Featured Project", którym można poprawić estetykę baz floty. Słowem przypomnienia: od rozpoczęcia sezonu 6. i wprowadzenia do gry mechaniki baz floty co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium. W wyniku ukończenia projektów nie zmienia się funkcjonalność bazy, a jedynie wygląd lub stan osobowy bazy. Od dzisiaj (1. listopada) przez dwa tygodnie dostępny będzie kolejny projekt specjalny nazwany "Welcome Guests", który odrobinę zaludni bazę. W barze Federacji pojawi się Morn i handlarze GPL, a u Klingonów Morn oraz tańczące dziewczyny.

  [more]

  Dołączona grafika

  Zasady projektów specjalnych pozostają bez zmian. Przez dwa tygodnie, czyli do przerwy technicznej 15. listopada będzie można rozpocząć zadanie, które wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny na raz, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Season 6 Dev Blog #33[/more]

  Slawek
  Moderator
  #108118

  Bierzemy! Oczywiście dla Morna... w bazie KDF...*cough* ;)Ciekawe o co chodzi z tymi handlarzami. Tzn. czy będzie jakaś interakcja, czy też zapchajdziury-NPC.

  Melnikor
  Participant
  #108119

  Morn niech zostanie na DS9, ale jego waciak biorę.

  master_bruce
  Participant
  #108130

  Dla Morna, to się złożę 🙂 tylko niech mi ktoś podpowie jak 😛

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram