Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla baz floty #8

Specjalny projekt dla baz floty #8

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #7019

  Dołączona grafika

  Po raz kolejny graczom zostanie udostępniony specjalny projekt z cyklu "Starbase Featured Project", którym można poprawić estetykę baz floty. Słowem przypomnienia: od rozpoczęcia sezonu 6. i wprowadzenia do gry mechaniki baz floty co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium. W wyniku ukończenia projektów nie zmienia się funkcjonalność bazy, a jedynie wygląd. Od dzisiaj (18. października) przez dwa tygodnie dostępny będzie kolejny projekt specjalny nazwany "For Relaxation", którego ukończenie doda dla Federatów wielkie akwarium wbudowane w ścianę podestu na którym znajduje się bar, natomiast Klingoni otrzymają upiększenie strefy barowej, w tym fontannę Krwawego Wina.

  [more]

  Dołączona grafika

  Zasady projektów specjalnych pozostają bez zmian. Przez dwa tygodnie, czyli do przerwy technicznej 1. listopada będzie można rozpocząć zadanie, które wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny na raz, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Season 6 Dev Blog #32[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram