Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla ambasady #1

Specjalny projekt dla ambasady #1

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7089

  Dołączona grafika

  Mechanika i zasada działania ambasady, która została oddana graczom ze startem sezonu 7, przypomina ideę baz floty nie tylko ze względu na możliwość wspólnego rozwijania tych posiadłości przez zrzucanie się na projekty. Okazuje się, że Cryptic - podobnie jak z bazami - oddaje nam periodyczną możliwość partycypowania w specjalnych projektach ograniczonych czasowo, które mają za zadanie upiększyć ambasadę i dodać jej blasku od strony wizualnej.

  Pierwszym z takich projektów jest "Nanov, Nanov", zostanie on udostępniony jutro (22 listopada) wieczorem. Po zamknięciu tego zadania w ambasadzie pojawi się spory wybieg, w którym będzie można podziwiać te naturalne dla Nowego Romulusa stworzenia.

  [more]

  Dołączona grafika

  Projekt będzie można rozpocząć przez dwa tygodnie, czyli do przerwy technicznej 6 grudnia, ale wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny na raz, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Season 7 Dev Blog #20[/more]

  Ugand
  Participant
  #108664

  edit: pojawił się koszt: 200k dylitu

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram