Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Special Task Force "The Infected" już jutro!

Special Task Force "The Infected" już jutro!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5405

  Już jutro udostępniony zostanie pierwszy z epizodów Special Task Force, zatytułowany "The Infected"!

  Special Task Force (Oddział do Zadań Specjalnych) to kampania składająca się z pięciu misji, w których kapitanowie połączą swoje siły by po raz kolejny obronić Zjednoczoną Federację Planet przed inwazją Borg. STF to misje rajdowe, przeznaczone dla pięcioosobowych grup, do których ukończenia niezbędna będzie współpraca pomiędzy kapitanami.

  [more]W "The Infected" dowódcy zmierzą się z Borg, próbując ustalić bezpośrednią przyczynę utraty łączności z jedną z federacyjnych baz gwiezdnych. W grę wchodzi życie ponad 400 oficerów służących na placówce, a być może i losy całej galaktyki! Trailer promujący pierwszą misję, dostępny jest w portalu IGN. Według zapowiedzi kolejne epizody mają być wprowadzane w odstępach dwutygodniowych, począwszy od jutra.

  Kolejne części prezentują się następująco:

  • "The Cure" - drugi epizod STF, w którym kapitanowie Gwiezdnej Floty walczyć będą o kontrolę nad planetą całkowicie zajętą przez Borg - już 11 Marca!
  • "Kithomer Accord" - 25 marca cofniemy się w czasie, żeby odkryć i uczestniczyć w wydarzeniach, które doprowadziły do wypuszczenia Borg, których każdy nowo mianowany kapitan spotkał na początku swojej oficerskiej kariery (misje wprowadzające do gry).
  • "Into the Hive" - W poszukiwania zaginionego kapitana Gwiezdnej Floty wyruszymy już 8 kwietnia. Spotkanie twarzą w twarz z Królową Borg wielce prawdopodobne!
  • "Children of the Khan" - na kursie do Mgławicy Mutara dostrzeżono .niebezpiecznego kryminalistę, który zbiegł z Federacyjnej kolonii karnej. 22 kwietnia ruszymy za nim w pościg. Czy uda się go powstrzymać, zanim wywoła wielką wojnę?

  Źródła: Gamestop.com, IGN.com[/more]

  Dr Bobaz
  Participant
  #86636

  Nagła i nieoczekiwana zmiana planów, czyli... Odwołano zaplanowane na dziś (25 lutego) wyłączenie serwera, po którym miał być wgrany nowy patch. Wprowadzenie "The Infected" nie jest już takie oczywiste i termin może się przesunąć.Wielka szkoda...

  I. Thorne
  Participant
  #86637

  W trailerku fajny jest ten zasymilowany Jem'Hadar, szkoda tylko że zapewne kilku kapitanów znów zgnoi Borga jak to robiła Kaneway za każdym razem...

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram