Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Sony chce kupić Terminatora

Sony chce kupić Terminatora

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #5360

    Rozpoczęła się walka o prawa do uniwersum Terminatora. W zeszłym miesiącu ofertę kupna franszyzy złożył Lionsgate, proponując 15 milionów dolarów. Teraz do licytacji dołącza Sony, wartość oferty firmy nie jest jednak znana.

    Oznaczać to może tylko jedno - za jakiś czas znów usłyszymy o nadchodzącej wojnie ludzi ze Skynetem.

    Źródło: SCI FI Wire

    Jamjumetley
    Participant
    #85727

    Dziś, pierwszy raz miałem okazję zobaczyć Terminator: Salvation, gdyż z kinem mi nie wyszło, a DVD kupuję zazwyczaj jakiś czas po premierze. Tyle się nasłuchałem, jak marny jest ten film, lecz kolejny raz potwierdzenie znalazła zasada, że trzeba samemu zapoznać się z produkcją, żeby ją ocenić. I tak, oprócz dosłownie kilku niedorzecznych fragmentów, przyznaję, że Ocalenie spodobało mi się. Zdecydowanie lepsze od części trzeciej, nie gorsze od dwóch pierwszych filmów. Może i scenariusz dość przewidywalny, ale opowiedziana historia dostarcza całkiem sporo rozrywki.

    Sam fakt, że do walki o prawa przystępuje Sony, ewidentnie świadczy, iż kolejny film prędzej czy później powstanie.

    Jedi Nadiru Radena
    Participant
    #85735

    Prawdę mówiąc dziwi mnie, że jest tak mało chętnych na prawa autorskie do Terminatora - toż to żyła złota, która nawet w swej najgorszej formie potrafi wyciągnąć kupę kasy. Fakt, bez Arniego to nie jest to, co kiedyś, ale wystarczy znaleźć kogoś z głową na karku, by zrobić dobrego Terminatora 😉

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram