Forum Fandom Kluby i grupy USS Silesia Sobotnie spotkania śląskie

Sobotnie spotkania śląskie

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Liranna
    Participant
    #2113

    W tym temacie będę umieszczała daty spotkań w Katowicach.

    Zazwyczaj zbieramy się o 16:00 przy "Żabie" na ul. Stawowej (naprzeciwko KFC).

    Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 lipca 2004r.

    Zapraszam!

    Zelter
    Participant
    #19802

    Witam.I ponownie się przypominam (odpowiednio wcześniej). Mam dużą prośbę: przywieźcie kto może i chce jakieś sezony DS9 i VOY. Może ma ktoś Entka? Na spotkaniu przy grillu, Liranna obiecała mi płyty z VOY. Pozdrawiam.

    Liranna
    Participant
    #19807

    Oj chyba mnie zabijesz, bo płytki aktualnie są w Tarnowie u Thorna, którego właśnie asymiluję. Jak mi odda to jesteś następny w kolejce.

    BSL
    Participant
    #19850

    grrrr .... moje plytki w Tarnowie ... boze co sie porobilo !!

    Zelter
    Participant
    #19851

    Thorn,Dajesz Warp 9,5 i z Tarnowa na 10 lipca do Katowic :DPozdrawiam

    Q
    Participant
    #19969

    Hey który to Thorn???

    Ja też mieszkam teraz w Tarnowie!

    Jak ma te sezony to wspaniale możeby mi pożyczyl to bym je sobie zgrał.

    Na spotkanie przyjade chociaż nadal nie wiem gdzie jest i co to jest KFC.

    Hmmm... Jeszcze jeden szczególik to Thorn czy Thor??? Bo Thorna w spisie użytkowników nie ma???

    No i jeszcze jedna mała prośba: Wyślijcie jakby coś jakiegoś sms-ka informacyjnego pod numer 697 621 227 bo u mnie cienko z dostępem do internetu. Dzięks!

    Liranna
    Participant
    #19975
    Quote:
    Jak ma te sezony to wspaniale możeby

    Z tego co mi wiadomo, juz wyjechał na wakacje, ale możesz sie z nim jakoś umówić.

    Quote:
    Na spotkanie przyjade chociaż nadal nie wiem gdzie jest i co to jest KFC.

    Jak przyjedziesz pociągiem i wyjdziesz z dworca, to musisz przejść przez ulicę z tramwajami i stanąć przy fontannie. Jest tam tylko jedna fontanna.

    A KFC to coś a la McDonald tylko smaczniejsze jedzonko mają.

    Quote:
    Hmmm... Jeszcze jeden szczególik to Thorn czy Thor??? Bo Thorna w spisie użytkowników nie ma???

    To na pewno Thorn, a może nie mieć wpisanych danych w katalogu publicznym.

    Quote:
    No i jeszcze jedna mała prośba: Wyślijcie jakby coś jakiegoś sms-ka informacyjnego pod numer 697 621 227 bo u mnie cienko z dostępem do internetu. Dzięks!

    Jakby co to dzwoń do mnie 0 602 812 809

    BSL
    Participant
    #19977

    Logo KFC

    Dołączona grafika

    Teraz juz kazdy skapnie sie o co biega 🙂

    BSL
    Participant
    #20262

    Wyszla tez propozycja wyjascia lub po na Shrek`a 2 🙂 Co wy na to ?? !!

    Liranna
    Participant
    #20316

    Jest to jakiś pomysł, ale proponuję się spotkać normalnie i uzgodnić reszte na spotkaniu. Ja będę na pewno, ale się troche spóźnię. Jakby mnie nie było do 16:15 to idźcie do knajpki, a ktoś niech mi wyśle SMSa gdzie siedzicie.

    Liranna
    Participant
    #22128

    Kolejne spotkanie odbędzie sie najprawdopodobniej 16 - go października.Dokładne wiadomosci podam w późniejszym terminie, ale warto zarezerwowac sobie czas.

    BSL
    Participant
    #22284

    Tak spotkanie jest na 110% ja na pewno bede 🙂 ZAPRASZAM 🙂

    Liranna
    Participant
    #22285

    Oczywiście juz tradycyjnie o 16:00 obok "Żaby".

    Liranna
    Participant
    #22903

    Najbliższe spotkanie odbędzie się teraz w sobotę (13.11) godz. 16:00 jak zwykle koło Żaby na Stawowej.

    Liranna
    Participant
    #26205

    Widzę, że zapomniano o ogłaszaniu spotkań w Katowicach. No cóż, naprawię to.Najbliższe spotkanie odbędzie się 19 - go marca. Godzina i miejsce spotkania takie, jak zawsze. Serdecznie zapraszam wszystkich Trekerów, nie tylko Ślązaków.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram