Forum Fantastyka Star Trek Smutne...

Smutne...

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • Author
    Participant

'88U mnie dla odmiany trek jest traktowany neutralnie - jak go ogladasz to nikt ci nie powie ze jestes inny :P. Przydaloby sie, zeby puszczali wiecej treka w tv - dzieki First Contact i Insurrection udalo mi sie nawrocic kumpla na treka 😀

Sai
    Participant

Cóż mnie już leci dwudziesty drugi rok, znaczy, zbliża się nieubłaganie 😮 . W temacie mogę powiedzieć, że wśród moich teraźniejszych znajomych, większość nie uznaje mnie za dziwaka. Chociaż kilku uważa, że fantastyka jest dla dzieci. W szkole średniej wraz z kilkoma kumplami mieliśmy mały klubik Star Treka, większość uważała nas wtedy za „dzieciuchów” a w szczególności dziewczyny. Żałuję że nie wiedzieliśmy o spotkaniach przy żabie w Katowicach (codziennie Stawową przechodziliśmy, w soboty też się zdarzało), a nasza szkolna szczytna inicjatywa upadła, po zakończeniu edukacji w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych. Tak ogólnie teraz się nie wstydzę tego, że jestem fanem Treka, np. na wizytówkach mam małe logo ZFP. 😀

Bonifacius
    Participant

1976 :DCóż SF dla mnie zaczął istnieć wraz otrzymaniem komiksów na podstawie książek van Denniken'a, a ST to nawet nie pamiętam kiedy zaczął mnie fascynować, ale to było dawno temu.W istocie również byłem uważany za dziwaka 🙂 ale kiedy wszyscy ci którzy się śmiali zobaczyli jak taka grupa fascynatów może się zorganizować to im gały wyszły HEHEHE - ale miałem SATYSFEKSZYN

IRU
    Participant

Rocznik 1972.Zaczynałem od Serialu "Kosmos 1999" na czarno-białym telewizorze jeszcze z ery kamienia łupanego 😀 Potem było oczywiście SW które otworzyło mi oczy na SF. Czekając na następne odcinki SW i doznając głodu za czymś ciekawym z tego gatunku , złapałem się za czytanie książek. Było wiele naprawdę wspaniałych. No i nadszedł wreszcie czas gdy zaczęto w naszej telewizji wyświetlać StarTrek.Wtedy miałem "Burzę Mózgu" bo zrysowałem wiele zeszytów planami statków kosmicznych,bazami i innych rzeczy związanych z kosmosem i SF. Z perspektywy czasu mogę osądzić że własnie ST jest najbardziej dla mnie interesujący. ST jest dziełem najbardziej rozbudowanym, są w nim poruszane tematy z wielu dziedzin nauki i życia. Zawsze jest w nim coś ciekawego i co najważniejsze serial ten się nie kończy ! Od czasu gdy zacząłem oglądać ST czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy. ST ma po prostu niepowtarzalny klimacik i choć mam 32 lata to jestem fanem STAR TREKA. Inni mogą mnie uważać za dziwaka , ale ja wiem swoje i prostakami się nie przejmuje.

Riri
    Participant

rocznik 81. I jestem fanem...SW.

Treka ogladam od czasu jak lecial na polskiej 1 czy 2 ST:TNG,

pozniej namietnie ogladalem na sky on na Astrze, ale potem mi go zakodowal :/. A Stare Wory sa zabawniejsze:P. I jest wieksza rola mysliwcow:) pozatym gierki do SW sa lepsze ( ostatnio nabylem XWing CD collectors mniam:) ). Nie mowiac o SWRPG, ktore ma niepowtarzalny klimat.( MG do mnie: wiesz ze Imperium sciga cie za zdrade, zdrade, zdrade, ludobojstwo, nisczenie mienia imperialnego, ludobujstow, zniszczenie planety, zdrade, zdrade, zdrade, i nazwanie Lorda Vader "Dupkiem"? ) Ale Trek ma swoj wlasny klimat.

A mowiac serio to jestem fanem SF:)

riri

tomjag
    Participant

Ja lat mam już prawie 32. Star Trekiem interesowałem się od kiedy zobaczyłem go w telewizji na programie pierwszym bodajże. Już wtedy wiedziałem, że jest to nie tylko serial, ale sposób na spędzenie wolnego czasu i nie tylko. W sumie Star Trek jest dla mnie odskocznią od otaczajacego mnie marazmu, niepowodzeń i innych przykrości jakie spotykaja mnie. Bywały chwile, że moje zainteresowanie było traktowane przez innych z dystansem - "taki stary a zielone ludziki wierzy", ale się tym nie przejmowałem i do tej pory nie mam zamiaru się przejmować - precz z ignoracją Star Trek -a!

John_Belushi
    Participant

a ja to rocznik `67i wcale nie jestem najstarszym fanem ST :)zacząłem chyba od Kosmos 1999(leciało to kiedyś w Studio 2 w soboty)potem SWa potem na SAT1 - TOSnie mogłem się jednak doczekać serialu po polskuwięc z radością oglądałem TNG na TVP1a potem DS9 i VOY na Polsacie i TV4.

Ryan
    Participant

'82Jestem chyba szczęśliwcem, bo wrogości wobec miłośników ST nie spotkałem. 😉 Ewentualnie nabijanie się z samego serialu, ale całkowicie słuszne - odcinki, które oglądali sceptycy były żałosne. 😉 Jest jeszcze jeden pozytywny aspekt mich doświadczeń - odkąd studiuję zmienił się całkowicie skład, z którym mieszkam, a zawsze przeszło 1/2 ludzi z którymi dzielę mieszkanie lubi Treka. Wcale nie dobieram pod tym kątem współlokatorów - tak wychodzi samo w praniu. 😉 Poza tym moja mam jest miłośniczką ST (byle nie po czesku) i naprawdę nie rozumiem Waszych problemów. 😀 😉

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram