Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Smallville wyprzedza Stargate SG-1

Smallville wyprzedza Stargate SG-1

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #6242

  Dopiero co pożegnaliśmy się ze Stargate: Universe, a już rozstać się musimy z kolejną produkcją. To już naprawdę koniec serialowych przygód młodego Clarka Kenta. Ostatni odcinek Smallville wyemitowany zostanie już w najbliższy piątek. Czy zobaczymy Supermana w jego klasycznym kostiumie? Czy usłyszymy williamsowski temat muzyczny? 😉

  [more]

  Okazuje się, że serial wskoczył właśnie na najwyższy stopień podium i jest obecnie najdłuższym w historii północnoamerykańskim serialem Sci-Fi (światowy rekord dzierży brytyjski Doctor Who). W zeszłym miesiącu pokazano 215. odcinek. Prześcignięto tym samym dotychczasowego lidera - Stargate: SG-1, który pochwalić się może zaledwie 214 odcinkami. Ostateczna liczba epizodów opowiadających o przygodach młodego Kryptończyka stanie ostatecznie na 218. Oba widowiska emitowane były przez dziesięć sezonów.

  Różnica bierze się z oszczędności jakie poczynił kanał SyFy. Począwszy od ósmego roku Gwiezdnych Wrót, zmniejszono liczbę odcinków z dwudziestu dwóch do dwudziestu na sezon. Smallville zaliczył przestój w produkcji tylko raz - podczas strajku scenarzystów.

  Pozostaje nam pogratulować Supermanowi trofeum. Długo z podium nie zejdzie. Nie wygląda na to, aby był w produkcji jakikolwiek inny serial fantastyczny, który mógłby mu w najbliższym czasie zagrozić. Ostatnimi czasy programy telewizyjne zdejmowane są z ramówki po zaledwie jednym - góra dwóch sezonach.

  Źródło: GateWorld[/more]

  Erixin
  Participant
  #98196

  Chwała Galaxarowi!!!

  Jamjumetley
  Participant
  #98235

  No i mamy finałową scenę 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram