Smallcraft PvP

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #7750

    Jedną z nowości wprowadzonych w Season 8,5 jest słabo rozreklamowany Smallcraft Areana PvP. Jak sama nazwa wskazuje, PvP w promach lub myśliwcach z tym urozmaiceniem, że frakcje są mieszane.Niestety mimo tego kolejki stoją, a na całą grę ciężko o choćby jedną rozgrywkę. Trochę przykre, gdyż osobiście ubaw miałem w tym trybie przedni, gdy już się udało rozpocząć zabawę.To co mi się spodobało względem tradycyjnego PvP, to że nie posiada się sterty zabawek czy nie wiadomo jakich możliwości. Raptem dwie bronie, kilka konsol i 1-2 zdolności boffów. Tyle. Trzeba sprawnie wykorzystać to co się ma, a ogólna zabawa jest na tyle ciekawa, że jak dotychczas nie uświadczyłem płaczów o "n00bienie" czy wyzwisk za kiepski teamplay. Ludzie chyba zdają sobie sprawę, że to nie jest na poważnie i po prostu się bawią.Kombinować też można na różne sposoby. Na każdej ze swych postaci uzbroiłem różne typy promów na różne sposoby i każdym stwierdziłem można coś zdziałać. W jednym przypadku bawię się Timeship Shuttle z setem Protonic Arsenal i Torpedo Spread. Na innym wrzuciłem set romulański, tractor beam i romulańską torpedę podczas gdy zdolności ułożone są typowo pod leczenie i wytrzymałość. Na jeszcze innym latam z omni-directional beam array oraz bio-neural warhead, podczas gdy na taktyku KDF zabawny okazał się myśliwiec z maskowaniem wyposażony w DHC i DBB + Beam Overload. A buildów na arenie widziałem jeszcze więcej, jak chociażby z wykorzystaniem maskowania, tractor beam i Breen Cluster Torpedo, albo dwóch sztuk Beam Array + FAW.Zachęcam szczerze do spróbowania, gdyż zabawa jest zaskakująco przyjemna. Mało tego, mecze nie ciągną się w nieskończoność. 15 fragów to kwestia raptem kilku minut, co jest świetne na krótkie posiedzenia, a do tego można fajnie pozaliczać misje daily do PvP, co szczególnie po stronie KDF okazuje się być bardzo dochodowe (łatwo zaliczyć te wszelkie drobne misje ze zgonami, zabiciem FED, KDF, ukończeniem dowolnego PvP itd.).

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram