Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Smakowite kąski Avangardy V - dzień drugi!

Smakowite kąski Avangardy V - dzień drugi!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #4691

    Wczoraj Avangarda ujawniła cały blok. Dziś prezentuje czwartkowe danie główne czyli...

    [more]Larp Un-Urun-Amar. Uczestnicy wkroczą w mistyczne wrota koszmaru, jakim okaże się odkryta niedawno krypta pod średniowiecznym zamczyskiem w południowej Syrii. Na razie jednak nie straszmy archeologów i towarzyszącym im wojskowych zagadkami, które kryją się wewnątrz kompleksu, by postawili pierwszy krok w głąb czeluści ciemnych korytarzy Un-Arun-Amar... Później już nie będzie odwrotu.

    Larp planowany jest na pięćdziesiąt osób, więc jeśli nie chcecie, by ominęła Was ta smakowitość, zgłaszajcie się pod adres e-mail unurun@ava.waw.pl. Więcej na stronie konwentu. Kolejnych informacji wypatrujcie już dziś wieczorem...[/more]

    Anonymous
    Guest
    #73586

    Ja muszę to nakręcić, bo mi nie uwierzą później, że takie rzeczy ludzie robią.

    fluor
    Keymaster
    #73587

    Ludzie robią i dziwniejsze rzeczy. W Poznaniu ludzie z Avy zrobili konkurs, w którym poza śpiewaniem hymnów pochwalnych do wyimaginowanych mrocznych bóstw o dziwacznych imionach uczestnicy z zawiązanymi oczami szukali małych klocków na ziemi przy powtarzających się okrzykach "dupa", "SLD", "Renault" i in. 😉 Zostały tylko fotki niestety 🙂

    Anonymous
    Guest
    #73594

    No więc właśnie, zostały tylko fotki i ja mówie szybko "nie wierzę" i mi udowodnij, że tak było. Na fotkach może być wszystko prosze ja ciebie.

    fluor
    Keymaster
    #73595

    A ja mówię, że nie muszę nic udowadniać 😛 Kto był ten widział, a było sporo osób.

    Eric Keitel
    Participant
    #73604

    Czy jako osoba bezpośrednio zaangażowana mógłbym dostać te fotki? :>

    fluor
    Keymaster
    #73605

    Hmm... Większość jest na aparacie Xarica, bo nim pstrykałem najwięcej. To co mi zostało (czyli to co robiłem swoim aparatem) zapodam, ale wieczorem jak się przypomnisz.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram