Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ślub w klimacie Star Trek

Ślub w klimacie Star Trek

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4941

    W ostatnią sobotę młoda para Alissa Mellis i Justin Gruba zorganizowali przyjęcie weselne w Detroit Science Center, gdzie mieści się teraz wystawa tematyczna "Star Trek".

    [more]Nowożeńcy, prywatnie oddani fani Star Trek: TNG, wygrali w konkursie możliwość zorganizowania przyjęcia na wystawie. Zaproszeni goście mogli się raczyć winem Chateau Picard (rocznik 2409), a także innymi drinkami i daniami stylizowanymi na pochodzące z serialu.

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Alissa i Justin brali ślub kościelny, powtórzyli też ceremonię na mostku USS Enterprise przed kapłanem ubranym w mundur Gwiezdnej Floty.

    Możemy też obejrzeć kilka zdjęć z przyjęcia weselnego.

    Źródło: Freep[/more]

    Loken
    Participant
    #76762

    🙂 oryginalnie

    Aved
    Participant
    #76798

    straszne.

    fluor
    Keymaster
    #76805

    Nietypowe 🙂 Ale skoro są fanami, to dlaczegóż nie mieliby sobie obiecać, że będą jak Kahless i Lukara 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #76814

    Ludzie mają pomysły...

    Eviva
    Participant
    #76815

    Ludzie mają pomysły...

    Ba, szkoda, że nie możesz się nawet domyślic, jaki ja bym sobie ustawiła ślub, gdybym tak mogła, jak nie mogę...

    Lo'Rel
    Participant
    #76823

    Domyślam się z kim... 😛

    Tom
    Participant
    #76824

    Ale poligamia jest u nas nielegalna ;>

    Lakme
    Participant
    #76892

    Jak sprawia im to przyjemność to czemu by nie :DOryginalnie przynajmniej

    Q__
    Participant
    #250082

    Relacje o paru Trekowych ślubach wrzucałem swego czasu tu, od niniejszego posta począwszy:
    http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=6&topic=3463&page=1#msg264147

    Tymczasem jednak szykuje się ślub w klimatach ORV, i to nie byle jaki...
    https://www.youtube.com/watch?v=L41sqcqZi3o

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram