Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox Słowo od terenowego i sprawy organizacyjne

Słowo od terenowego i sprawy organizacyjne

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • Velo
    Participant
    #2034

    Witam i niniejszym postem chcialbym zainaugurowac ten nowy dzial na trek.pl

    Mazowiecki oddzial terenowy przechodzi ostatnio przez mala reaktywacje. Po 3 latach wzglednej suchoty, teraz spotkania odbywaja sie generalnie co tydzien, a czasami nawet czesciej. Na razie moze nie mamy takich liczb przychodzacych na spotkania jak jeszcze za starych czasow w XX wieku (srednio bywa po 6-7 osob teraz), ale pracujemy nad tym.

    Mamy juz swoje wlasne miejsce spotkan, jest to Cafe Rock and Roll kolo Metra Politechnika w W-wie (szukajcie neonowej gitary). Piwo jest tam calkiem tanie, a i muzyka jest ok.

    Po 2-3 godzinkach rozmow w Rock and Rollu zaczyna sie zazwyczaj dalsza czesc spotkania. Chodzimy najczesciej do knajpki arabskiej - ktore maja calkiem niesamowita atmosfere. No i pyszne jedzonko oraz... nargille, ale co to jest to juz sie dowiecie jak przyjdziecie na spotkania 😀

    Zapraszam wszystkie nowe twarze a takze stare ktorych juz dlugo nie widzielismy. O wiecej informacji mozecie sie spytac tutaj. A i sa jeszcze stronki http://mazowsze.gwflota.com oraz kanal IRC #bortas

    Tak wiec do zobaczenia na spotkaniu!

    Pozdrawiam

    Velo - mazowiecki terenowy

    Gosiek
    Participant
    #17855

    Można by powiedzieć: nareszcie! 🙂

    (srednio bywa po 6-7 osob teraz), ale pracujemy nad tym

    Ale za to jakich osób. 😛

    Mamy juz swoje wlasne miejsce spotkan

    Miejsce faktycznie jest sympatyczne i ma strategiczne położenie, więc czego chcieć więcej?

    A że właśnie przyszła do nas wiosna, więc pewnie niedługo część spotkań będzie się odbywać w plenerze czyli pod chmurką. Zwolenników dzikej przyrody zapraszamy więc gorąco. 😉

    Chodzimy najczesciej do knajpki arabskiej - ktore maja calkiem niesamowita atmosfere. No i pyszne jedzonko oraz... nargille, ale co to jest to juz sie dowiecie jak przyjdziecie na spotkania  😀

    Jednym słowem terenowy nas powoli arabizuje i jak na razie z nienajgorszym skutkiem. A nargille - hmm, fajne są... 😀

    Velo zapomniał się pochwalić, że odbyła się już jedna Warszawska Nocka Trekowa, z której relację można przeczytać tu, oraz, że planowane są nastepne. 🙂 Czyli jeżeli ktoś jest chętny do sprawdzenia się w grach on-line i oglądania treka (i nie tylko) w gronie podobnych mu wariatów... 😀 Czekamy!

    Gosiek
    Participant
    #19898

    Wszystkich zapraszamy na stronę mazowieckich trekerów, która ostatnio przeszła mały update i trochę zmieniła adres. Teraz można nas znaleźć tu - http://klingons.gwflota.com/mazowsze/ lub tu - http://mazowsze.gwflota.com/. Nadal jesteśmy na gościnnym pokładzie IKC BortaS, ale strona trochę się uniezależniła. Dzięki chatI. 🙂

    Oprócz tego KMOA dorobiło sie nowego logo (jeszcze raz gratulacje dla twórcy 😀 ), które na tejże stronie można podziwiać, a które niedługo powinno się znaleźć nie tylko w internecie ale i na... no właśnie, kto chce wiedzieć niech się zjawi na jakimś spotkaniu albo chociaż zapisze na listę mailową. 😛

    Gosiek
    Participant
    #31446

    Ponieważ na naszym podwórku, yyy... znaczy się na Forum Mazowieckim zaczął się robić lekki bałagan spowodowny duża ilością tematów, pozwoliłam sobie założyć subforum pod nazwą Archiwum Raportów, dokąd będą przenoszone raporty ze spotkań starsze niż 2 miesiące.

    Jeżeli macie jakieś inne pomysły na usprawnienia i zmiany na forum, to czekam na propozycje. 😉

    fluor
    Keymaster
    #59118

    Pytanie dotyczące zainteresowanych Mazowszan - za około miesiąc chciałbym zrobić spotkanie aby przedyskutować różne tematy, w tym proponowaną organizację TrekSfery 2009 właśnie u nas. Pojawiło się już parę ciekawych pomysłów o zamiarach i możliwościach, a także potencjalnych przeszkodach chciałbym pogadać na żywo. Powiedzmy... 5 lub 6 lipca?

    Vashar
    Participant
    #59142

    Ja jestem zainteresowany, ale wolalbym inny termin takiego spotkania... 4-6 lipca jest Open'er ;)Moze jeszcze w czerwcu? BTW. za tydzien 14 czerwca jest Piknik naukowy, ktos chetny do away teamu? 😉

    fluor
    Keymaster
    #59143

    Ja mam teoretycznie już sesje, więc ciężko powiedzieć czy i kiedy w ów weekend będę mógł wybić się ze szkoły, ale prawdopodobnie znajdę troszkę czasu (szczegóły pewnie dopiero w ostatniej chwili). Co do spotkania - to na pewno będzie seria spotkań, a nie jedno, chcę znać opinie wszystkich osób, które uważają, że organizacja Treksfery to dobry pomysł (te złe opinie też mogą być).

    Gosiek
    Participant
    #59144

    14 czerwca to ja odpadam, mam już zaplanowany dzień. A z kolei lipiec to na razie tak odległa przyszłość, że nawet się nie zastanawiam, co będę wtedy robić w weekendy (o ile nie będę pracować o_O). Fluor to spotkanie lipcowe miałoby być u Ciebie czy w jakiejś bliższej okolicy?

    fluor
    Keymaster
    #59145

    To "u mnie" też wcale nie musi być odległą okolicą, bo od ponad roku mieszkam na Pradze Północ 🙂 Ale i myślę, że jakieś grillowanie w Zakręcie by się udało, zwłaszcza że moja kochana siostrzyczka wyprowadziła się z domu i jest sporo miejsc noclegowych. Jeśli podasz jakiś punkt zaczepienia to spróbuję coś wymyślić. Od tego oni są, od tego są oni, oni.

    Tom
    Participant
    #59177

    Mi pasuje w sumie jak zwykle każdy termin od końca czerwca do momentu aż mi nie będzie pasować ale aktualnie nie przewiduję żeby mi coś nie pasowało ale jakby jednakowoż coś się zmieniło bo tak się przecież czasem zdarza i termin zaczął nie pasować lub pasować lub najpierw pasować a potem przestawać pasować co się zdarza czasem bo różnie to może być jak wszyscy dobrze wiemy życiem nie da się sterować to ono steruje nami to na wszelki wypadek żeby potem nie było że nic nie mówiłem albo drastycznie zmieniam plany bo tak nigdy nie robię to poinformuję telefonicznie albo za pośrednictwem smsa lub poczty elektronicznej ostatecznie na jakimś spotkaniu które może się jeszcze odbędzie albo i nie bo różnie to tu na Mazowszu jest czasem spotkania są a czasem ich nie ma jak nie ma komu przyjść czasem tak się dzieje z różnych dziwnych przyczyn ale póki co każdy termin od końca czerwca poczynając być może pomijając wrzesień bo wpadną jakieś egzaminy kampanii wrześniowej jak to ludzie zwykli nazywać to jednak mimo wszystko mi pasuje od końca czerwca.:P

    fluor
    Keymaster
    #59178

    I żeby wszystkie odpowiedzi były tak klarowne to nie zginiemy 🙂

    Velo
    Participant
    #59243

    Ja do 7mego lipca jestem w Polszy. Potem uciekam poza teren kultury europejskiej. Jak Izrael Iranu nie zaatakuje to wrócę w sierpniu 🙂

    fluor
    Keymaster
    #59245

    Właśnie 5-6 lipca chciałbym zrobić grilla w Zakręcie, skoro jest taki pozytywny feedback, wiem że wszystkich nie da się zebrać, ale jeszcze będziemy coś kombinować. Szczegółowe informacje i ostateczne potwierdzenie już wkrótce.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram