Sliders

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #2692

    Nie wiem nic o tym serialu. No to znaczy wiem, że od 10 III br. będzie na AXN (chyba co dzień o 20.00), że stałą rolę miał tam przez pewien czas John Rhys-Davies (znany powszechnie jako Gimli z LotR, a Wtajemniczonym jako Leonardo da Vinci z hologramu Kaśki), że współtwórcą był Chris Black - autor kilku nierównych odcinków ENT i że kiedyś leciał po polsku i chyba nawet był popularny wśród qmpli, ale ja wtedy oglądałem Treki. Warto teraz obejrzeć?


    Dzięki na info, chłopaki.llllllllllV

    I. Thorne
    Participant
    #38541

    Serial opowiada o grupie ludzi (nie można na początku nazwać ich przyjaciółmi), którzy za pomoca nowatorskiego urządzenia przenoszą się do wszechświata równoległego. Niestety nie mogą wrócić do naszego i zaczynają podróżować po całej plejadzie wszechświatów. Każdy z nich różni się od pozostałych, niektóre tylko szczegółem (Elvis żyje! 🙂 ), inne diametralnie (w Kalifornii jest ropa).Serial ten 2 razy był w polskiej telewizji. Raz na RTL 7 (puścili chyba kilka sezonów, ale troszkę poszatkowali kolejność), drugi na Polsacie (1 sezon).Serial jak to serial, niektóre epizody lepsze, inne gorsze. Ale w sumie dobry kawałek mieszanki sf/przyg.Ja polecam.

    Gorlim
    Participant
    #38545

    Nie wiem nic o tym serialu.

    [post="40757"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Uff, to dobrze, bo już się bałem, że jesteś człowiek-encyklopedia 😉

    Ja zaliczam ten serial raczej do dolnej półki, chociaż bywają gorsze 😉

    Prezes
    Participant
    #38549

    Pozniejsze sezony byly calkiem niezle. Zrobil sie z tego nawet jakis niby wojenny serial. Za wrogów robili Kromagowie (czy jakos tak), J R Davies zginąl ale zamiast niego pojawila sie Kari Wuhrer (zdecydowanie ładniejsza). Ogladalem z przyjemnoscia, nie mam pojecia ile sezonow poszlo w polskiej tv ale jestem ciekaw jak sie to skonczylo.

    Zuza
    Participant
    #38563

    A mnie z kolei bardziej podobały się pierwsze odcinki, kiedy jeszcze nie zaczęli wydziwiać i kombinować :>Serial nie jest z tych najlepszych i najciekawszych, ale milej sie przy nim spędzało sobotnie czy niedzielne popołudnia (jakoś tak leciał) niż przy innych programach 🙂

    Krusty
    Participant
    #40382

    Klojny serial z gatunku: spoko ale do któregoś sezonu potem coraz wieksza kaszana ;). A tak na serio to całkiem miło że zaczeli go puszczać czlowiek przypomina sobie czasy młodości 😉 no i kilkanaście odcinków naprawdę jest dobrze pomyślanych i świetnie sie je ogląda.

    Unicorn
    Participant
    #40401

    Zawsze lubiłam ten serial. Lubiłam go oglądać, choć niektóre odcinki dobijają 😛 Szkoda, że nie mam AXN 🙁

    Barusz
    Participant
    #40438

    Ja jestem po tych kilku pierwszych odcinkach i prawdę mówiąc z ekranu wieje nudą. Akcja przewidywalna, naiwna i niewciągająca, zaprzyjaźnienie się bohaterów zadziwiająco szybkie, brak jakiejkolwiek continuity czy postaci drugoplanowych... Zaczynam rozumieć czemu krytykowene ostro a powstałe w tym samym czasie pierwsze sezony DS9 i Babylon5 nie pogrzebały tych seriali.

    Piotr
    Keymaster
    #40805

    Przegladalem dzis program AXN i najwyrazniej wraz z koncem drugiego sezonu stacja wstrzymuje emisje serialu. Ostatni odcinek (2x13) bedzie mozna obejrzec w srode 19 kwietnia.

    Barusz
    Participant
    #40806

    Mają jakoś dziwnie, bo potem rzucą o tej porze (19.15 + dwie powtórki) sezon (22 odcinki) "Sprawiedliwości na 18 kołach" a następnie trzeci sezon Sliders (3x01 będzie miał premierę 5 V br). Dane z axn.pl .

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram