Forum Fandom Kluby i grupy USS Silesia Śląskie forum

Śląskie forum

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • drupi
    Participant
    #2005

    No LIr i BSL calkiem fajny pomysl z tym forum na TSSie jeszcze milo by bylo gdybysmy sobie tu troszeczke cos pisali 😀 Zupelnie z innej beczki sorki za nieobecnosc na spotkaniu 21 lutego niestety pracowalem do pozna. No coz bywa.

    Liranna
    Participant
    #16875

    Każdemu zdarza się pracować. Ja w sumie też się trochę spóźniłam i BSL musiał do mnie dzwonić. Trafił akurat jak obok AWFu byłam. Moze na następne spotkanie uda Ci się wpaść. Fajnie by było, bo już wieki Cie nie widziałam.

    BSL
    Participant
    #16900

    Liranna moze napiszesz tu o swoje propozycji na maj 🙂

    Liranna
    Participant
    #16902

    To jest raczej temat do spotkań, ale mogę napomknąc.Otóż w weekend 1-3 maja jak zwykle jest wolne, chociaz i tak by było. Z Matem wpadliśmy na pomysł, aby zrobić spotkanie Trekerów na naszym przydomowym ogródku. Byłby grill, ale rzeczy do niego przynosiło by się samemu. Spod żaby na pewno by ktoś odebrał, bo raczej trudno do mnie trafić, ale to do ustalenia dopiero.Co myslicie o tym pomyśle?

    hipcio_lukutus
    Participant
    #17219

    a tak na marginesie to czy na spotkaniach pojawili sie moze ostatnio Voteck lub MCPSI ? mamy niedokonczony interes z cd'kami?

    BSL
    Participant
    #17220

    Oj to problem ani jeden ani drugi od wiekow nie pojawiaja sie na spotkanich ... rzadziaki

    Koala
    Participant
    #17494

    Witam Jestem nowy na forum ale Star Trek'iem i nie tylko jaram się od dawna :)to narazie wszystko chciałem się tylko odezwać 😉 Pozdrawiam

    Zelter
    Participant
    #17949

    WitamMało się tu dyskutuje, więc chcę poruszyć temat spotkania w ogródku.Liranna, spotkanie w Twoim ogródku to może dobry pomysł dla stałych bywalców, natomiast dla nowych sytuacja jest trochę niewygodna i krępująca (no chyba że jest to impreza zamknięta o czym tu nie piszesz). Co innego spotkanie w knajpie przy piwie w strefie neutralnej.Pozdrawiam.P.S.Poza tym dajcie znać gdzie można zaopatrzyć się w takie trekowe gadzety np: koszulki??

    Liranna
    Participant
    #17969

    To nie jest zamknięta impreza. Jeśli ktoś jest chętny, bierze co mu trzeba do jedzenia i picia i przychodzi. Przed majem bedą jeszcze normalne spotkania, np teraz w sobotę. Jeśli uważasz, że poznać nas należy w knajpce a nie na ogródku to zapraszam w sobotę. Dokładne info zostało podane.

    Zelter
    Participant
    #17971

    Szkoda, że nie dam rady do was dołączyć w sobotę.Mało jest sympatyków ST w Polsce. 😕 Pozdrawiam.

    Liranna
    Participant
    #17974

    Nie zgodzę sie co do tego, ze jest mało. Po prostu Trekerzy jakoś nie potrafią sie zmobilizować, żeby się ze sobą spotykać. Idealnym przykładem może być terenowy oddział. Sporo jest na Ślasku Trekerów, a na spotkania ciągle te same osoby przychodza. Czasem myslę, że jakby nam coś nagle wypadło, to nikogo by nie było, ale to tylko taki drobny szczegół.

    ENF StarMaster
    Participant
    #18029

    Grono fanów ST w Polsce jest coraz liczniejsze 😀 Fajnie że nie tylko faceci interesują się ST (kobiet ciągle przybywa wiec chłopaki cieszmy się). Nie ma nas tyle co w Stanach czy Kanadzie, tam Star Trek jest bardzo popularny ale myślę że to tylko kwestia czasu. Co do zlotów startrekowców uważam że to świetny pomysł, aby tak dalej.A tak apropo kiedy następne spotkanie?Pozdrawiam

    Liranna
    Participant
    #18051

    Najbliższe spotkanie odbędzie sie 10 kwietnia. Wszelkie informacje na temat spotkań sa podawane na forum spotkania, tam też można poczytać sprawozdania z poprzednich spotkań.

    Piotr
    Keymaster
    #20597

    Goraca prosba: nie dublujcie topicow o spotkaniach. Po to jest dzial Spotkania, by w nim zamieszczac ogloszenia. Jesli beda pojawiac sie dwa takie same watki z prosba o propozycje dotyczace spotkania, to moze wyjsc balagan, a nie ustalanie szczegolow. 😉

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram