Forum Fantastyka Gry Sins of a Solar Empire za free

Sins of a Solar Empire za free

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • Silver Phoenix
    Participant
    #4980

    Jeśli kogoś interesuje ten kosmiczny RTS, określany jako "następca Homeworlda", możecie go ściągnąć za free.

    http://www.gram.pl/news_8grfHu66_Sins_of_a...e_za_darmo.html

    U mnie działa 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #77844

    "Nie mamy numerów seryjnych do Sins_of_a_Solar_Empire"Szybko poszło. 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #77845

    Heh... Jednak faktycznie, informacja to złoto... Szkoda.

    Co więcej wygląda na to, że ktoś tu dał po prostu ciała...

    http://www.cdaction.pl/news-8611/komunikat...lar-empire.html

    Nieźle. Teraz, by być w zgodzie z własnym sumieniem, będę musiał kupić CDA 😀

    Slawek
    Moderator
    #77846

    Pffff. Sytuacja ta tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że całe CD-Action to komedia.Na Allegro można zdobyć wersję pudełkową Sins of a Solar Empire w cenie 9,99zł + wysyłka (sam dziś zamówiłem). Myślę, że to o wiele lepsza oferta niż kupowanie marnego czasopisma, którego gra nawet nie posiada opcji multiplayer.

    Silver Phoenix
    Participant
    #77848

    Spoko, aczkolwiek mnie multiplayer jest potrzebny tylko w jednej grze: Quake 2 :)Poza tym - wiesz, jak dobrze takim czasopismem komary się tłucze? 😀

    Lo'Rel
    Participant
    #77854

    Chyba jedynie to, bo poza tym CD-A już dawno obniżyło loty stając się kolejnym kolorowym pisemkiem. Już dłuuuuugo nie dali żadnej gry która by mnie zainteresowała, poza tym merytorycznie jakoś tak podupadli.

    Zuza
    Participant
    #77855

    Grafika jak w tej trekowej strategii, dźwięki zerżnięte ze Starcrafta - nie, dziękuję 😮

    Silver Phoenix
    Participant
    #77857

    Hehe, wiesz, Lo... Drugim pełniakiem jest "Jade Empire", mój nr 2 jeśli chodzi o cRPG (na pierwszym miejscu niezmiennie BG II - i to od lat). Niestety, zdążyłem go już kupić w wersji pudełkowej...

    Zuza - liczy się głównie klimat. A poza tym jak już zżynać, to od najlepszych, prawda? 😉

    Piotr
    Keymaster
    #77862

    Największy problem to to, że w Sins... nie ma kampanii. Gra się przyjemnie, nawet bardzo, ale bez fabuły i zróżnicowanych misji nie jest to rozrywka wciągająca na długo. Za to miło się do tego wraca 'z doskoku'.

    Krusty
    Participant
    #77864

    Największy problem to to, że w Sins... nie ma kampanii. Gra się przyjemnie, nawet bardzo, ale bez fabuły i zróżnicowanych misji nie jest to rozrywka wciągająca na długo. Za to miło się do tego wraca 'z doskoku'.

    I dlatego nigdy nie kupiłem dla mnie gra bez porządnej kampanii jest z góry spisana na straty ale jak ktoś lubi rozgrywkę ala civ tylko że w kosmosie to SOSE  to dla niego must have.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram