SFera

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 61 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #9119

    Ale niektórzy je podzielają, np. ja. Kącik ST czytam zawsze jako pierwszy a wszystkie inne potem dopiero.

    Anonymous
    Guest
    #9123

    hmm...A tak przy okazji to skąd wiesz Seldon jak się wymawia moje imię i skąd wiesz że lubię mangę i anime? Pytam tylko z czystej ciekawości. Pozdrawiam Adahl.

    Coen
    Participant
    #9124

    🙂 Powiem ci tylko tyle Adahl ze znasz S(K)eldona ( 8) ) Jest to pewien mag, w dodatku wielki pacyfista i czesto pesymista

    Warp_10
    Participant
    #9284

    Czy przystoi fizykowi czytać fantasy ???

    A czy np. poloniscie przystoi czytac kryminaly czy harlekiny??

    dobrze że na górze jest napisane 'fantasy', bo jakby było Science-Fiction, poczułbym się urażony 😛

    przypominam też, że Steven Hawking jest fanem Treka

    Coen
    Participant
    #9285

    Hej, a co to, fantazy jest gorsze od SF?

    Warp_10
    Participant
    #9299

    Hej, a co to, fantazy jest gorsze od SF?

    żeby niepotrzebnie nie przedłużać... TAK :PPP

    IMO Fantasy to bajeczki ;P

    możemy o tym podyskutować, to zastanowie się nad jakimiś argumentami, bo na razie to nie mam ich za dużo ;P

    Coen
    Participant
    #9300

    Dla mnie fantazy jest równie dobre jak SF ale znam takich co wola fantazy zwykłe od jakichs super hiper kosmicznych wojen

    OmegaOne
    Participant
    #9302

    nie wiedza co traca 😉

    Coen
    Participant
    #9303

    Wiedza bo ogladali ale taka maja opinie 'jak mozna ogladac takie coś z płucami na nosie?'

    Wiec...

    Warp_10
    Participant
    #9304

    Dla mnie fantazy jest równie dobre jak SF ale znam  takich co wola fantazy zwykłe od jakichs super hiper kosmnicznych wojen

    wszystko zalezy od tego co uznajesz za fantasy, czy tylko smoki, orki etc, czy tak jak ja (definicja wg. Philipa Dicka) historie które są nie mogłyby się wydażyć naprawdę [Trek teoretycznie jest prawdopodobny, za to na smoki nie mamy raczej szans], czy z elementami baśni np. gwiezdnych wojnen zdecydowania za sci-fi nie uważam

    Q
    Participant
    #9307

    Dla mnie SF jak i fantasy jest jednakowo realne pisalem z zartem ze musze sie chowac przed kumplami z instytutu. Jasne ze tak nie jest. Chdzi o to ze takiego orka, elfa hobbita jednorozca itd mozna wyprodukowac dzieki inzynierii genetycznej, a idac dalej i przygody SF i Fantasy dzieja sie w nieskonczonej ilosci wszechswiatow rownoleglych a bajki o naszym swiecie czyta jakas elfowa babcia swoim elfiatkom...

    P Peter
    Participant
    #9308

    hmm...A tak przy okazji to skąd wiesz Seldon jak się wymawia moje imię i skąd wiesz że lubię mangę i anime? Pytam tylko z czystej ciekawości. Pozdrawiam Adahl.

    A tak przy okazjii Q wyglada dokladnie jak zywa manga z kreskowki 😀

    Upsss....

    Zabije mnie za to!

    Anonymous
    Guest
    #9309

    ...ale znam takich co wola fantazy zwykłe od jakichs super hiper kosmnicznych wojen

    O mnie tu mowa i co ktoś ma coś do mnie? Bardzo proszę chętnie posłucham.

    Warp_10
    Participant
    #9319

    o to ze takiego orka, elfa hobbita jednorozca itd mozna wyprodukowac dzieki inzynierii genetycznej, a idac dalej i przygody SF i Fantasy dzieja sie w nieskonczonej ilosci wszechswiatow rownoleglych a bajki o naszym swiecie czyta jakas elfowa babcia swoim elfiatkom...

    to juz wtedy jest Sci-Fi ;PP

    problem z definicjami Sci-Fi/Fantasy jest taki, ze rozni ludzie roznie je interpretuja ;PP

    Fantasy po prostu nie zadaje sobie trudu zeby cos tak wyjasnic, te elfy po prostu tam sa i juz

    Warp, nie myl na przyszlosc przyciskow quote i edit...

    P Peter
    Participant
    #9325

    hmm...A tak przy okazji to skąd wiesz Seldon jak się wymawia moje imię i skąd wiesz że lubię mangę i anime? Pytam tylko z czystej ciekawości. Pozdrawiam Adahl.

    A tak przy okazjii Q wyglada dokladnie jak zywa manga z kreskowki 😀

    Upsss....

    Zabije mnie za to!

    Ktos mi nie wierzy???

    To jego stronka:

    http://continuum.fm.interia.pl/start.htm

    Hehehehe....

    Usuwajcie zbedne cytaty!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 61 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram