Sezon 7 już we wtorek

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Participant

Oczekiwany przez graczy Star Trek Online sezon siódmy został zapowiedziany na wtorek, 13. listopada. Informacja o tym została przekazana przez portal PC Gamer, gdzie umieszczono również trailer nowego sezonu.

[more]

Źródło: Portal PC Gamer

[/more]

Slawek
    Moderator

Nie zostało już wiele czasu, ale warto przypomnieć zapominalskim lub nie czytającym newsów o sprawdzeniu swego zapasu borgowych "walut" pokroju Encrypted Data Chip, Salvage, Tech itp. gdyż wszystkie ulegną dość brutalnej konwersji na Omega Marks i szczątkowe ilości dilithium. Jeśli ktoś by wolał to spieniężyć na zapas rudy, to warto się pospieszyć. Wynik ewentualnej konwersji można sprawdzić przenosząc swoją postać na serwer testowy tribble, ale prawda jest taka, że tak czy inaczej sumki te są komicznie niskie i kompletnie nieopłacalne.

Lafiel
    Participant

Nie zostało już wiele czasu, ale warto przypomnieć zapominalskim lub nie czytającym newsów o sprawdzeniu swego zapasu borgowych "walut" pokroju Encrypted Data Chip, Salvage, Tech itp.

O... to fragment o mnie... co prawda czytałam forum ale raczej byłam zapominalska i zapomniałam sprawdzić ile mi tego tam wyjdzie na Tribble a teraz to już za późno - no trudno 😛

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram