Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Stargate Sesje SG i SGA - nabór, założenia, komentarze.

Sesje SG i SGA - nabór, założenia, komentarze.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • Zeal
    Participant
    #2957

    Widzę, że pomysł sesji innej niż w realiach ST spotkał się z dość pozytywnym przyjęciem. W związku z tym ogłaszam nabór chętnych do sesji w klimatach SGA.

    Założenia:

    - system narracyjny

    - liczba graczy: 4-5 (będzie to sesja testowa, jeśli wypali - rozwinę w kampanię;trzy miejsca mam już obsadzone; nie wykluczam możliwości dołączenia kogoś w późniejszym czasie)

    - termin odpisywania: tydzień po odpisie MG; jeśli komuś zdarzy się dłuższa nieobecność - chciałbym zostać o tym uprzedzony; jednocześnie zastrzegam sobie prawo zanimowania postaci nieobecnego, aby nie opóźniać innych graczy

    - sposób prowadzenia narracji przez graczy: dowolny (pierwsza lub trzecia osoba; bez tagów!)

    Szablon postaci:

    - imię i nazwisko

    - wiek

    - wygląd

    - pochodzenie

    - zawód

    - specjalność

    - języki (oczywiście angielski wszyscy otrzymują w defaulcie)

    - kilka słów o postaci; mile widziana historia.

    Chętne osoby poproszę o przesłanie kart nieco później.

    I. Thorne
    Participant
    #45201

    Ja się piszę. Tylko kiedy akcja ma sie odbywać? W okolicy jakiego odcinka?

    Eric Keitel
    Participant
    #45203

    Chciałbym sie zgłosić... Kartę wyślę na priva - na archeologa 😀

    Zeal
    Participant
    #45208

    Thorne - to akurat nie jest zbyt ważne... Wszelkie informacje, o których powinieneś wiedzieć, dostaniesz na briefingu.Czyli wygląda, że mamy pełny skład...

    I. Thorne
    Participant
    #45209

    Tylko, że ja chcę grać Gouldem, ale i tak Atlantis zaczyna się w 8 sezonie, więc mogę być azylantem. I na pewno nie należę do Tok'Ra!

    Zeal
    Participant
    #45221

    Nabór uważam za zamknięty. Karty przesyłajcie na PM lub mail (widoczny w profilu). Chciałbym otrzymać je do ósmego października.

    Thorne - osobiście wolałbym, abyś jednak grał człowiekiem.

    I. Thorne
    Participant
    #45294

    Mam pytanko formalne.Gdzie będziemy grać?Bo tylko nie przez Yahoo :[

    Zeal
    Participant
    #45298

    Oczywiście, że grupa dyskusyjna odpada. Po to mamy forum, aby na nim grać. Tym bardziej, że sam Najgroźniejszy ustosunkował się pozytywnie do pomysłu. Co więcej - może ta sesja zachęci inne osoby do naśladownictwa. A nie wierzę jakoś, by komuś chciało się specjalnie szukać grupy dyskusyjnej na Yahoo.Uwagi, które będą skierowane tylko do danego gracza, informacje przeznaczone tylko dla niego - będą przekazywane przez PM lub mail. Z kolei Wasze wątpliwości, dotyczące samej rozgrywki... Chciałbym, aby były umieszczane w tym właśnie topiku. Nawet po rozpoczęciu gry - nie ma sensu dublować tematów.

    Zeal
    Participant
    #45340

    Niestety, z przyczyn osobistych nie będę w stanie poprowadzić tej sesji. Tych, którzy wysłali już karty - przepraszam za zbędny kłopot.

    Moderatora proszę o usunięcie/zamknięcie topicu, chyba że ktoś będzie chciał popróbować bycia MG.

    Dziękuję za Wasz czas i jeszcze raz przepraszam za zawracanie .

    I. Thorne
    Participant
    #45343

    Na razie temat zamykam.

    Potem zobaczymy.

    I. Thorne
    Participant
    #66621

    Piszę w tym temacie, gdyz nie chcę otwierac nowego.Mam jedno miejsce dla chcącego grać w realiach Star Gate.Zalożenia - podobnie jak w przygodzie SG-19 gracz dowodzi całą drużyną (4 osoby). Skład - ludzie (brak ograniczeń narodowościowych!), chyba że ktoś naprawdę potrafi uzasadnić dobór obcego.Czas akcji - początek 9 sezonu. Problem Replikatorów i Władcó Systemnu został rozwiązany, O'Neil odszedł, Wolni Jaffa przekazali sporo nowych adresów, pojawili się Ori. Ale nie będą głównym wrogiem - ktoś rozwala małe kolonie na planetach, mniej ważni Goa'uldowie wypływają, ziemskie państwa chcą swoich drużyn, bo nie zamierzają tylko pchac naukowców na Atlantis.W związku z tym SGC i IOA ustalają powołanie nowych drużyn do eksploracji. Wśród nich będzie ta gracza. Przed nimi krótki trening, poznanie problemów w kosmosie i pierwsza misja.Gracz rozpoczynający grę musi mieć ten czas na dłuższą rozgrywkę, nie lubię takich co po kilkunastu postach wymiękają.Opisy członków drużyn proszę przesyłać na PM, a pytania i deklaracje tutaj.

    Silver Phoenix
    Participant
    #67033

    Ogłoszenie aktualne?

    I. Thorne
    Participant
    #67034

    Wciąż aktualne.Jak już wspominałem opisy członków drużyny na PM, choć najpierw podaj skrócone bo jak wymyślisz jako członka Asgardczyka to z oczywistych względów się nie zgodzę.

    Kocur888
    Participant
    #69045

    WelcomeMiałem ochotę pograć w STARgate RPG, więc zarejestrowałem się tu.Założenie sesji są proste, aczkolwiek inne niż do tej pory. mianowicie gracz może kierować tylko jedną postacią z dowolnej rasy z universum SG (byle nie był za wpływowy)Prosiłbym kogoś o poprowadzenie sesji ( jeżeli się ktoś zgodzi)

    I. Thorne
    Participant
    #69046

    Prosiłbym kogoś o poprowadzenie sesji ( jeżeli się ktoś zgodzi)

    Ja juz prowadzę wystarczającą ilość graczy, a prowadze jeszcze inne gry niż StarGate.

    Aedin, a może Ty chciałbys popróbowac jak MG?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram