Forum Trek.pl Konsola Informacyjna Serwis Trek.pl - dodatki, poprawki, błędy

Serwis Trek.pl - dodatki, poprawki, błędy

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Author
    Posts
  • OmegaOne
    Participant
    #3517

    Początek [czyt. start] mamy już za sobą, tak wiec zostało tylko rozbudowywać i udoskonalać system newsowy [na dobry początek] wg. tego co uznacie za potrzebne i warte dodania czy poprawienia. Zapraszam zatem do wyszukiwania wszystkiego tego co uprzykrza Wam życie na stronie. Ja natomiast postaram sie sukcesywnie usuwać czy dodawać to co trzeba.

    Proszę o konstruktywne i konkretne pomysły, jako ze chce traktować ten temat jako swego rodzaju ściągę, a posty nie wnoszące nic konkretnego do tematu dla przejrzystości będą usuwane.

    W innym temacie...

    Jako stary wyjadacz, normalnie oczom nie wierzę, ale brakuje rss.

    Już jest. Zapraszam do testowania.

    Literówka zgłoszona przez Pah Wraith - thx

    Update1:

    Masz błąd na stronie głównej w odnośnikach u góry. Między innymi pod hasłem sklep jest IRC a nowości masz 2 razy.

    Zanim zgłosisz błąd wciśnij proszę ctrl+f5 na stronie sprawiającej problemy

    Pah Wraith
    Participant
    #69064

    Przycisk IRC prowadzi donikąd... Skoro czegoś tam (jeszcze) nie ma, to może lepiej go (na razie) schować?

    fluor
    Keymaster
    #69067

    Ja cały czas nakłaniam do tego, żeby ten przycisk linkował tam, gdzie link w moim podpisie... ale cóż, zmiany wymagają czasu 😉

    OmegaOne
    Participant
    #69076

    Może nie nakłaniasz tych co trzeba ;P

    fluor
    Keymaster
    #69078

    Jeśli nie tych, to nie wiem, do której innej grupy trzymającej władzę mam się zgłosić z moimi propozycjami 😛

    Jamjumetley
    Participant
    #70860

    Po wejściu do danego newsa, w komentarzach źle wyświetla się ikonka cytatu, o:

    Dołączona grafika

    EDIT

    Zarówno w Operze jak i Internet Explorer 8 (nawet z włączonym trybem zgodności)

    Piotr
    Keymaster
    #70862

    Dzieki za informacje. Trwaja prace nad zmianami, wiec i to bedzie poprawione.

    Jamjumetley
    Participant
    #72414

    Znowu ja 😛

    W zależności czy wejdę bezpośrednio na http://www.trek.pl, czy na http://www.trek.pl/index.php/nowosci.html (zakładka "Nowości" nad bannerem na stronie głównej), wyświetlane są trochę inne newsy. Pod tym drugim linkiem są bardziej aktualne.

    Piotr
    Keymaster
    #72416

    Czy jestes pewien, ze nie kliknales akurat w chwili, gdy dodalismy nowy news?

    Jamjumetley
    Participant
    #72418

    Czy jestes pewien, ze nie kliknales akurat w chwili, gdy dodalismy nowy news?

    Na pewno nie.

    Po wejściu bezpośrednio na stronę są takie newsy:

    - J.J. Abrams i jego kompania są gotowi do kontynuowania alternatywnej rzeczywistości

    - Jak wyglądałby TOS remasterowany przez J.J. Abramsa?

    - Trekowe wieści

    - Virtuality skończy się na pilocie?

    Po wejściu w "Nowości":

    - Aukcja BSG

    - Pierwsza połowa czerwca w SCI FI Channel

    - "Shatner czy Khan... wszystko być może" mówi Abrams w nowym wywiadzie

    - Nowy Star Trek został przesłany na Międzynarodową Stację Kosmiczną

    a dalej - 4 newsy które podałem wyżej.

    Dodatkowo - link "Nowości trek.pl" znajdujący się na samej górze forum, prowadzi do tej pierwszej wersji.

    Piotr
    Keymaster
    #72423

    Nienawidze cytowac informatykow, ale "u mnie jest dobrze". Probowales wyczyscic pamiec przegladarki? (i jakiej uzywasz?) I czy ktos ma podobny blad?

    Jamjumetley
    Participant
    #72425

    Opera. Po wyczyszczeniu cache działa. :blush:

    Piotr
    Keymaster
    #72427

    Uff. 🙂 To szukaj dalej. 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #77624

    Jest problem z wyświetlaniem polskich znaków w FAQ. Zamiast "ogonków" widać znaki zapytania. Sprawdziłem na Operze 10 i Internet Explorer 7 - problem powtarza się w obu przeglądarkach.

    Pitmistrz
    Participant
    #77625

    W firefox 3 ten sam błąd.Ale w google chrome nie wstępuje.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram