Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Republic of Rome Servi legum sumus ut liberi esse possimus

Servi legum sumus ut liberi esse possimus

Viewing 5 posts - 496 through 500 (of 500 total)
  • Author
    Posts
  • Królik
    Participant
    #93665

    Gratulacje dla zwycięzcy!Partia była bardzo dziwna, tak spokojnej gry jeszcze nigdy nie zaliczyłem, pewnie to specyfika PBEM, przy stole byłoby więcej emocji a co za tym idzie koalicja raczej by się zmieniła kilkakrotnie. Jako że byłem pouczany przez dwóch przegranych koalicjantów iż daję się wykorzystywać Lamsenowi to nie wiem co im teraz napisać, chyba że jedynym celem rozgrywki było sprawienie by nie wygrało BD, jeśli tak to gratulacje 😉

    I. Thorne
    Participant
    #93671

    Grę mieliscie spokojną bo jakoś wojny nie wybuchały. Nie ma to jak 3 aktywne wojny na stole i niedobór rekruta jednocześnie. Wtedy to emocje są czy w ogóle przeżyjemy he he he...Szkoda, że nikt nie chcę grac w Kartaginę - tam dopiero jest zabawa z handlowaniem i zdobywaniem wpływów...

    Lamsen
    Participant
    #93699

    obawiam sie ze gracze skupiliby sie na zbieraniu monetek zamiast grze.

    I. Thorne
    Participant
    #93720

    To zależy, kiedys proponowałem zwiększenie ilości wypraw i wojen, wtedy to mogło być bardzo interesujące. Kartagina to takie późne cesarstwo, tylko nie da się tak łatwo zbuntować.

    fluor
    Keymaster
    #93734

    Podstawowy kłopot z Kartaginą to rynek surowców, który moim zdaniem słabo się sprawdzał w mechanice PBF (albo nie mieliśmy pomysłu, by go dobrze rozegrać). Kolejna sprawa to, że instrukcja pozostawiała pewne kwestie niedopowiedziane.

Viewing 5 posts - 496 through 500 (of 500 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram