Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Servery Ftp - Star Trek i inne sci-fi

Servery Ftp - Star Trek i inne sci-fi

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Author
    Participant

Proponuje zrobić spis serverów ftp z których można ściągać seriale i filmy o tematyce star trek.

Jest server strony "enterprise download" na którym są odcinki ENTK'a, VOY'a, i TNG, oprócz tego troche jpeg'ów i mp3 z muzyka sci-fi. Jego dane to:

Adres IP: 80.50.56.44

Port: 21

Login: trek

Pass: trek

Ze względu na przepustowość łącza, ilość połączeń na IP jest ograniczona.

wiecej o podanym serverze mozna sie dowiedziec na:

http://www.trek.neostrada.pl/

nalezy tez tam zagladac w razie problemów gdyż adres może się zmieniać

Phobos
    Participant

Niestety musiałem zamknąć serwer 🙁

Piotr
    Keymaster

W Mesie pojawil sie topic o serwerach z sci-fi. Zeby nie bylo powtorzen, ten topic zajmie jego miejsce i w nim informujcie o ftp z trekiem i innymi.

kryzysik
    Participant

Jesli ma ktos jakies informacje o czynnym serverze ftp z trekiem to wdzieczny byl bym za podzielenie sie takim adresem 8)

bArT8472
    Participant

Jesli ma ktos jakies informacje o czynnym serverze ftp z trekiem to wdzieczny byl bym za podzielenie sie takim adresem 8)

To OmegaOne nic nie powiedział??

ehh..

No więc już wszystko piszę:

Adres naszego forum: http://eselschmiede.de/bart/trekdown/

Po zarejestowaniu się i zostaniu studentem Akademii Gwiezdnej Floty na oddziale serwerów :D, otrzyma się adres do serwerka. Jest tam głównie Star Trek, ale można też znaleść trochę SG-1, Babilon'u i BSG.

Ponad 30 GB filmów i seriali + upload konkretnego odcinka / sezonu na prośbę 🙂

Wszyscy są mile widziani.

Ale naprawdę się zdziwiłem, że OmegaOne nic tu nie powiedział, a on przecież jest Admirałem na tym właśnie okręcie (czyli USS Download, NCC 8472 - bo tak się nazywa nasz okręt 🙂 ).

Poza tym, to jest bardzo szybki serwer - na szybkim łączu można osiągnąć nawet transwer do 4 MB/s!

Admirałowie:

Call8 - założyciel [dawniej - trek.neostrada.pl]

OmegaOne - szata graficzna i w ogole pomoc 😉

bArT8472 - ja, od strony technicznej, no i załatwiłem wszystkim serwer i prowadzę forum [za niedługo startujemy z mini-portalem Star Trekowym] 🙂

Miłego dnia i wysokich transferów!

OmegaOne
    Participant

To OmegaOne nic nie powiedział?? [..]

ehh..

Omega nic nie powiedzial bo od okolo 2 tyg czesciej nie ma neta niz ma a poza tym wszyscy o tym wiedza a jak nie wiedza to teraz juz wiedza wiec szum jest zbedny ;]

bArT8472
    Participant

Omega nic nie powiedzial bo od okolo 2 tyg czesciej nie ma neta niz ma a poza tym wszyscy o tym wiedza a jak nie wiedza to teraz juz wiedza wiec szum jest zbedny ;]

Taa.. 😉

No dobra.. moze masz rację.. nie mialeś mozliwosci nic powiedzieć.. 😉

Pietrek
    Participant

Taa.. 😉

No dobra.. moze masz rację.. nie mialeś mozliwosci nic powiedzieć.. 😉

hehe noto będzie kłopot-osołkowni w żłobie dano: w jednym forumST w drugim też forumST -ciekawy jestem efektu! 😀

Moderator prosi o ograniczanie cytatów i trzymanie się tematu

rdo
    Participant

Przecierz o tym wiedzą, że sciąganie filmów z Netu jest nielegalne - wiem, że mamy usprawiedliwienie, że legalnie w ogóle część nie jest dostępna - ale dla glin to nie jest żadne usprawiedliwienie 🙁 )

Dalek
    Participant

Przecierz Treka można brać z kazzy.... tam są wszystkie odcinki... i nikt cie nie namierzy (nie wiem czy wszystcy o tym wiedzą, że sciąganie filmów z Netu jest nielegalne - wiem, że mamy usprawiedliwienie, że legalnie w ogóle część nie jest dostępna - ale dla glin to nie jest żadne usprawiedliwienie 🙁 )

Tak tylko trzeba mieć zewnętrzny numer IP, wyłączyć firewalla i niepoblokowane sloty

Mi z kazzy nie udało się nic nigdy ściągnąć do końca, a mam dzielonę na 15 osób 1 mbit. A z ftp mam nawet 120 KB na sekundę.

Reyden
    Participant

rdo : kazaa do sciagania treka się nie nadaje ; jedynie co nia mozna sciagac to pojedyńcze mp3 , pozatym

najlepsze do zassysania seriali S-F ( w tym ST ) to :

1. Siec bittorent - w tej chwili chyba najlepsza do tego , na http://www.suprnova.org jest troche treka ( DS9 s1-6 DVDrip , TNG s1-5 , voy s1x1-7 , 4 odcinki 2 sezonu i kilaknascie 7 [15-25] , ENT s 1-2-3 tylko czsiowe jest całe SG1

u mnie na SG1 s1 leciał miejscami 100 i wiecej kb/s ( LAN 2,3 mbit/s )

2 . Direct connect

wystarczy wbić sie na huby trekowe lub ogólne S-F

3 . Edonkey i jego klony , na http://www.sharereactor.com masz linki do duzej czesci treka , szkoda ze kolejkowanie zabija sieć

u mnie najlepeij spisuje się BT

Gosiek
    Participant

kazaa do sciagania treka się nie nadaje ; jedynie co nia mozna sciagac to pojedyńcze mp3

Fakt. Moim zdaniem kazaa nie nadaje sie już praktycznie do niczego - niestety. 🙁 👿 Coraz więcej na niej fake'ów i coraz mniej ciekawej muzyki i innych plików do ściągnięcia.

Z treków można poszukać audiobooków i e-booków oraz muzyki - reszta to strata czasu i niepotrzebne zapychanie łącza.

Edonkey i jego klony , na http://www.sharereactor.com masz linki do duzej czesci treka , szkoda ze kolejkowanie zabija sieć

Osiołek to podstawa - tam zawsze wszystko można znaleźć. Czekanie w kolejkach bywa uciążliwe ale (moim zdaniem) jest sprawiedliwe - jeżeli sam nic nie wysyłasz dużo trudniej będzie ci coś ściągnąć.

BT jest moim zdaniem najlepszy i najszybszy ale ma jedną wadę - zbyt wiele osób po ściągnięciu pliku wyłacza torrenta i olewa innych ściągających. Nie ma tego w emule/edonkey - kolejkowanie wymusza dzielenie się plikami. Choć na BT i tak mam najszybsze transfery. 😆

smo
    Participant

miało byc o ftp a jest o kazzie 🙂

jestem nowy i może to jest oczywiste ale:

tylko kazza littel( czy jakoś tak) jest "bezpieczna"

ta zwykła nie tylko sprawdza to co udostępniacie ale cały dysk

a jak sie ma pecha to przychodzą rachunki za to co sie ściąga 🙁

( nie gdziaś w stanach czy w UE ale u nas w Polszcze)

poza tym kazza jest bee (ST8 ściągała miesiąc - łacze 2MB/s z niezależnym wyjściem poza Polske i publicznym IP)

osioł rules ❗

rdo
    Participant

ja tego osła zainstalowałem i co? ciągle pisze ze sie z serwerami nie może połączyć 🙁

Reyden
    Participant

zainstalowałeś orginalnego Ed2K czy jakiegoś klona ( Emule ) ??

Wgraj Emule , potem zassaj liste serwerów np. z http://www.sharereactor.com ,

jak poprawnie skonfigurować emule , masz tutaj : http://www.emulek.com/modules.php?name=Sec...article&artid=1

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram