Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Seriale zapomniane, anulowane i mniej znane

Seriale zapomniane, anulowane i mniej znane

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 95 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #100824

    Najszybszy cancel? Nic nowego pod słońcem, Panie, Panowie i przedstawiciele kategorii pośrednich. Wystarczy wspomnieć "Star Trek: Phase II" - wszystko było gotowe, umowy podpisane, scenariusze dopracowane, dekoracje wypieszczone i na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć kasacja. I do dziś nie wiadomo czemu!

    Cross
    Keymaster
    #100829

    Ostatnio odświeżyłem (po długich latach) SeaQuest. Wbrew obawom nie zestarzał się. Wiadomo, podwodny trek - co dla mnie jest tylko atutem. Żal anulacji w połowie 3 sezonu. No i szkoda, że dziś brak SF w odmętach oceanów. Można by tu jeszcze zahaczyć też o Surface (mimo infantylnej fabuły) bo dostał cancel w najlepszym momencie. Ale to chyba reguła 🙂

    Crane
    Participant
    #100837

    Ja bym dodał do tego zacnego grona jeszcze Defying Gravity, serial miał spory potencjał i dobre efekty specjalne, które chyba były jednak zbyt kosztowne.

    Pitmistrz
    Participant
    #100841

    Nie wiedziałem że właśnie dlatego zmienili główna postać w B5 po 1 sezonie. :)A SeaQuest faktycznie się nie zestarzał oglądałem go kilka miesięcy temu i nadal jest tak samo fajny jak go pamiętałem z RTL7.

    r_ADM
    Participant
    #100843

    Przeciez JMS od zawsze twierdzi, ze on cala historie, postacie itd. mial od poczatku spisane; kiedys nawet gdzies czytalem, ze cale scenariusze byly gotowe. ;]

    m1ch4l
    Participant
    #100844

    O tak, miał. Ale w trakcie produkcji serialu musiał te pomysły modyfikować. Zresztą... najlepiej przeczytaj to:

    http://www.filmweb.pl/serial/Babilon+5-199...%82o...,1530916

    Tekstu dużo, ale jak chcesz nieznane ciekawostki o B5 to zdecydowanie warto :).

    r_ADM
    Participant
    #100857

    ^Plotki, domysly i spekulacje wpisujace sie w od dawna budowaną boskosc JMSa 🙂 - choc przyznam, ze ciekawe.

    Cross
    Keymaster
    #103009

    Znalazłem brakujące napisy do Charliego Jade'a i żałuję, że kiedy pojawia się serial, który odwołuje się do inteligencji widza to zazwyczaj szybko kończy. W dodatku serial tak specyficznie kręcony, grający muzyką, kolorami. Szkoda. Tym bardziej, że:

    Scripts for the second season of Charlie Jade were written; however, the show was not greenlit for a second season.

    Cross
    Keymaster
    #103255

    Paradox, szybko skasowany po 5 odcinkach... Serial BBC One łączący sci-fi i kryminał. Opowiadał o jednostce policyjnej, której zadaniem było zwalczanie przestępstw mających nastąpić w przyszłości.

    Diabeu
    Participant
    #103259

    I jak wrażenia? Warto obejrzeć te 5 epów?

    Cross
    Keymaster
    #103267

    Jak dla mnie - tak.

    Cross
    Keymaster
    #103787

    Polecam Black Mirror - trzyodcinkowy o niedalekiej przyszłości. Miniserial z ambicjami by trafić do bardziej wymagającej widowni.

    Ps. Żądanie terrorysty wysunięte do premiera - to trzeba zobaczyć 😆

    master_bruce
    Participant
    #103789

    @up oglądałem i gorąco polecam

    Cross
    Keymaster
    #105870

    Life on Mars - ale wyłącznie brytyjska wersja! Dwa sezony pełne angielskiego humoru i świetnej fabuły. No i gratka dla fanów podróży w czasie 🙂

    Life on Mars tells the story of Sam Tyler, a policeman in service with the Greater Manchester Police. After being hit by a car in 2006, Tyler awakes in 1973 and finds himself working for the predecessor of the GMP, the Manchester and Salford Police at the same station and location as in 2006.

    Diabeu
    Participant
    #105878

    Black Mirror oglądałem i również gorąco polecam.Match dzięki za przypomnienie o Life On Mars, jeszcze dziś zacznę oglądać 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 95 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram