Forum Trek.pl Newsy Star Wars Serial Star Wars w 2008 roku

Serial Star Wars w 2008 roku

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

Powoli pojawiaja sie informacje na temat planowanej produkcji serialu Star Wars. 🙂 Jego produkcja ma ruszyc w 2008 roku a emisja pierwszych epizodow planowana jest na ten sam rok. Serial ma rozgrywac sie w czasie 20 lat pomiedzy trzecim a czwartym epizodem sagi i opowiadac o dojrzewaniu Luke'a Skywalkera. Planowane jest nakrecenie co najmniej 100 odcinkow serialu. Wiecej znajdziecie na SyfyPortal 😉

Prezes
    Participant

Ciekawe co z tego wyjdzie? W koncy Luke Skywalker przed poczatkiem ep IV byl zwyklym farmerem, wiec o czym tu opowiadac.

Gosiek
    Participant

Przez pierwszych kilka(naście) odcinków można opowiadać o tym, jak to dzielni spiskowcy uciekali przed Kanclerzem starając się ukryc Luke'a. 😉 Ale dalej to faktycznie za wielkiego pola do popisu raczej nie ma, chyba że to "dojrzewanie" będzie tylko pretekstem do pokazania jak zmieniała się sytuacja w galaktyce i jak rosło Imperium.

Prezes
    Participant

Chociaz z drugiej strony mozna by to calkiem zgrabnie wykombinowac. Serial oczywiscie nie moze koncentrowac sie calkowicie na postaci Luke'a, ale pokazywac kulisy walki partyzanckiej z Imperium, tworzenie sie rebelianckiej armii, szpiegostwo, sabotaż itp itd. Ciekawie wyszloby gdyby na przyklad okazalo sie ze Skywalker byl caly czas na oku, nie tylko Obi Van Kenobiego ale tez wywiadu rebeliantow. Jakby np. C3PO i R2D2 okazali sie tak naprawde opiekunami Luke'a oraz informatorami Republiki. Przydalby sie tez jakis ladnie zarysowany konflikt wewnatrz dowodztwa rebelii, czy uswiadamiac Skywalkera kim na prawde jest. Itp, itd, jesli wezma sie za to fachowcy moze byc prawdziwy hicior.

Dalek
    Participant

Z tego co czytałem na stronach star warsowych serial ma opowiadac wlaśnie o przejmowaniu całości wlądzy przez pis... to jest imperatora. Poza tym maja być odcinki o Boba Feccie, podobno zobaczymy też Hana Solo.Co do R2D2 i C3PO, to wykasowano im pamieć, a pilnować mogą co najwyżej Lei.

Unicorn
    Participant

Hmmm... Serial może być dobry, ale tak jakoś coraz bardziej męczą mnie te star "warsy". Za dużo kombinowania. Dla mnie to jest takie wyciąganie z ludzi kasy... Żeby jak najwięcej zarobić. Lucas mógłby zakończyć na ep. III i zapadł by wielu ludziom w pamięć cały cykl, a teraz to takie naciągane się wydaję. Jakoś przestało mnie to kręcić.

Chocicaż z drugiej strony mój tata np. nie może się tego serialu doczekać. Różne są podjeścia 😉

Pozdr.

Krusty
    Participant

Serial będzie dobry tylko wtedy gdy nie będzie udawał czegoś czym nie jest tzn. jesli ma to być adventure z elementami sifi to spoko tylko niech nie próbują zrobić jakiegoś ambitnego serialu ;).

Cross
    Keymaster

tylko niech nie próbują zrobić jakiegoś ambitnego serialu ;).

Myślę, że nie ma się co o to bać 😀

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram