Season 9 startuje 22 kwietnia

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7818

  Dołączona grafika

  Cryptic oficjalnie ujawnił datę premiery kolejnego dodatku do Star Trek Online. Season 9: A New Accord wejdzie do gry 22 kwietnia i oprócz licznych zmian w systemie rozgrywki wprowadzi także reputację Undine z nowym zestawem misji drużynowych.

   

  http://www.youtube.com/watch?v=lqXWL2fEydk

  snowman
  Participant
  #116826

  Na szczęście sezon 9 nie wprowadzi nowego "fleet holding". Hurrrrraaa! Trochę gorzej, że wraz ze startem nowego sezonu nie pojawią się również "secondary deflectors". Na te trzeba będzie jeszcze poczekać... pojawią się "as soon as possible".Co ciekawe nowa odsłona misji "Fluidic Dynamics" ma oferować po pierwszym ukończeniu unikalną "Adaptive Transphasic Torpedo Mk XII [Dmg]x3 [Borg]". Czyżby wreszcie prawidłowo oznaczyli wszystkie borgowe okręty?

  domirex540
  Participant
  #116831

  ja zato jestem ciekaw kiedy zmienią legency of romulus na szyldzie na jakiś inny.

  snowman
  Participant
  #116832

  Ten cały "New Accord" sugeruje, że wreszcie może spełnić się od dawna postulowany przez wielu graczy scenariusz zawieszenia broni między UFP i Klingon Empire. Być może nawet powstanie szeroki sojusz Federacji, Imperium i Republiki a tym samym także wspólny front przeciwko Undine... Tylko co się wtedy stanie z Kerrat?

  domirex540
  Participant
  #116833

  Z kerrat nic się nie zmieni ( o ile dobrze pamiętam). A wielki sojusz trwa od kąd zawiązano koalicję przeciw borg a może nawet od wojny z dominium ( z licznymi ochłodzeniami). Jednak cryptic sobie przypomni o Neutral Zone i je unowocześni.

  Melnikor
  Participant
  #116834

  Jednak cryptic sobie przypomni o Neutral Zone i je unowocześni.

  Właśnie zdobył Pan nagrodę za dowcip roku.

  Generalnie Ker'rat nadal będzie miał rację bytu. Chronologicznie to misja z wczesnego 2409 r, czyli okresu wojny między Federacją a Imperium. Każda późniejsza misja przesuwa niejako 'datę' dalej. To co zostaje przedstawione w nowych misjach jest dla Ker'rat przyszłością która się jeszcze nie wydarzyła.

  snowman
  Participant
  #116836

  Ja tylko żartowałem z tym zakończeniem wojny 😉 Powołają to całe "8472 Counter-Command" i taki to będzie "New Accord".

  domirex540
  Participant
  #116837

  Jednak cryptic sobie przypomni o Neutral Zone i je unowocześni.

  Właśnie zdobył Pan nagrodę za dowcip roku.

  Wiem że ze mnie zabawny facet.

  A tak na poważnie raczej chodziło mi że nie zmienią sposób prowadzenia tam rozgrywki a jedynie ulepszą lokację bo będzie niedługo znacząco "odstawać" od reszty battle zone.

  snowman
  Participant
  #116851

  Aha! Zdaje się, że właśnie włączyli prepatchowanie.

  gordian76
  Participant
  #116854

  Właśnie, mi wczoraj wrzuciło 2,4 GB, dziś dalej próbuje, zawsze po zakończeniu gry.

  snowman
  Participant
  #116872

  A wracając do tematu ewentualnego zakończenia wojny między Imperium i UFP... mogliby Kerrat przerobić na modłę nowych kolejek PVP. Drużyny byłyby po prostu mieszane. Mnie się w każdym razie taka perspektywa podoba. Wpadasz do Kerrat, dostajesz losowy przydział do drużyny i jazda... 😀

  Slawek
  Moderator
  #117016

  Można już zacząć aktualizować grę.Nie żeby szanse na pogranie dzisiaj były wielkie... Zakładam przedłużenie przerwy o 2-3 godziny, 1-2 godziny gry z lagami, crash serwera i emergency patch nad ranem. ;>

  FAB
  Participant
  #117017

  Grind czas zacząć... dziś wieczorem 😉

  Finka
  Participant
  #117020

  No, ja już wbiłam, ESD wygląda nieźle, chociaż nie pochodziłam dużo. Ale kurde, dosłownie wczoraj kupiłam w moim fleecie super joł mega wypasiony science kit za kupę fleet credits po to, by się dziś dowiedzieć, że coś w tych kitach zmieniają. No super! Poza tym jestem o krok od kupienia sobie tych assimilated impulse engines za omega marki (jutro zdobędę T5), a tu patrzę, że one są teraz w zmienionym systemie reputacji już w T3 dostępne, a w tym command 9876 też są do zdobycia jakieś szybkie engines, ale nie mogę jeszcze nigdzie wyczytać, ile speedu dają. Ech!

  Uchi
  Participant
  #117022

  ...a w tym command 9876 też są do zdobycia jakieś szybkie engines...

  8472! Nie heretykuj! 😉

  Mi się generalnie podoba ten nowy sezon.

  ESD ładne, orbita ziemska przyjemnie przerobiona. Misja fabularna...tak jak trzeba, dobrze się bawiłem grając w nią. Misje PvE są ok, szczególnie ta z niszczeniem stoczni planet killerów.

  Choć jak patrzę na planet killera 8472 to widzę takie przy krótkie, z krzywymi mackami Vorlon Planet Killers z Babylon 5, miłe skojarzenie. 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram