Forum Trek.pl Newsy Star Trek Scott Bakula o oczekiwaniach co do nowego Star Trek

Scott Bakula o oczekiwaniach co do nowego Star Trek

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4483

    Serwis Sci Fi Wire zamieścił wywiad z gwiazdą serialu Star Trek Enterprise, Scottem Bakulą, a oto fragment tego wywiadu.

    [more]Komentując nowy film Star Trek Scott Bakula powiedział:

    "Umieram z ciekawości. Wygląda na to, że znaleziono drogę, by rzecz unowocześnić, i jest nadzieja, że w sposób, który zadziała ... Rozmawiałem ze swym osiemnastoletnim synem, patrzyliśmy razem na billboard, i zapytałem go, "Co o tym myślisz?" Odpowiedział, "Gdy zobaczyłem to po raz pierwszy, pomyślałem, ?O, następny film Star Trek. Te filmy są takie ... ?" Nie mógł znaleźć słowa. Podrzuciłem "Przestarzałe?" A on powiedział, "Tak." Dla osiemnastolatków są przestarzałe."

    "Sztuka w tym, jak to przestarzałe unowocześnić, uczynić modnym i sexy, włożyć w to szybką akcję i wszystkie efekty, jakich się teraz oczekuje, a jednocześnie utrzymać starych fanów w kinie. Jestem bardzo ciekawy, czy im się to uda. Mam nadzieję, że tak."

    "Próbowaliśmy zbudować takie połączenie w naszej serii, ale napotkaliśmy na opór. Nie ma wątpliwości, że niektórzy fani Star Trek nie byli na to gotowi [śmieje się]. Oni tego po prostu nie chcieli. Kiedyś jeden facet zatrzymał mnie i powiedział, "Och, ja kochałem ten serial, kochałem ... z wyjątkiem piosenki z czołówki" [śmieje się]. Chciałem mu powiedzieć, "Człowieku, ludzie po prostu powinni ..." Nikt jednak nie chciął serialowi odpuścić. Jeśli się nie podobało, ludzie mówili o tym. Ale jeśli się podobało, robiłeś to, co chcieli. ... Trailer wygląda fantastycznie. I, oczywiście [reżyser J.J.] Abrams wie, jak się robi filmy. I jest nadzieja, że odniesie sukces, a studio wtedy powie, "Nie powinniśmy byli przerywać produkcji Enterprise" [śmieje się]

    Źródło: Trekweb[/more]

    fluor
    Keymaster
    #70576

    Dyskusja o serialu Enterprise i jego porównaniu z innymi serialami przeniesiona do tematu: Star Trek Enterprise - wrażenia. Zapraszam 🙂

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram