Scifi humor

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 54 total)
  • Author
    Keymaster

Mamy wątek o trekowym humorze, ale co z innymi sci-fi? Dyskryminacji dłużej nie będzie, o nie. 😉

Nic tak nie rozśmiesza, jak wpadki z planu zdjęciowego. Blastr zebrał naprawdę pokaźną kolekcję filmików. Miłego oglądaia - link.

Piotr
    Keymaster

Kiedy ostatnio byliście u okulisty? No właśnie... Ale coś na to poradzimy (pomoże z tym Blastr). Stańcie trzy metry od monitora i rozpoznajcie litery... oraz uniwersa, z których pochodzą. ;>

Dołączona grafika

Piotr
    Keymaster

Coś dla fanów steampunka. ;>

Eviva
    Participant
    EMH Mark IX
    Participant

Nie jest to może scifi w pełnym tego słowa znaczeniu ale to nawiązanie do SW z Family Guya zawsze mnie rozwala i poprawia humor kiedy mam doła 😆

Elvenking
    Participant

Red October standing by, wymiękłem 😆

EMH Mark IX
    Participant

Mnie zabija zawsze Simply Red 😆

Cross
    Keymaster
    Romek 63
    Participant

A oto coś dla fanów Evivy 😎

http://goanimate.com/movie/0HmlBzElBpIc?ut...id=07lKfjZiHhKk

Nie bardzo załapałem co ma do tej sytuacji "Moda na sukces" ale może w części II się to wyjaśni 🙄

Eviva
    Participant

A wyjaśni się, wyjaśni...

Romek 63
    Participant

No to w takim razie czekam niecierpliwie :yes:

EMH Mark IX
    Participant

Przy tym poległem wczoraj 😆

Dołączona grafika

mario es
    Participant

EMH Mark IX

heh dobre to, jak te staropolskie porzekadła mają niezwykłe zastosowanie ;

To i ja od siebie dorzucę pewien kawał z którym zetknąłem się gdzieś w sieci dotyczy on Iranu :

Po skończonej mowie do Narodów Zjednoczonych Irański Prezydent zszedł z mównicy i udał się w kierunku holu, gdzie spotkał prezydenta Obamę. Uścisneli sobie dłonie. Idąc jeden obok drugiego Irański Prezydent powiedział:

- "Wiesz, mam jedno pytanie na temat tego co widziałem w Ameryce".

Prezydent Obama:

- "Pytaj, jeśli będzie coś w czym będę mógł Ci pomóc, na pewno to zrobię".

Irański Prezydent wyszeptał:

- "Mój syn ogląda taki serial 'Star Trek' i jest tam Chekhov, który jest Rosjaninem, Scotty, który jest Szkotem i Sulu, który jest Chińczykiem, ale nie ma Arabów, muzułmanów. Mój syn jest bardzo zmartwiony i nie rozumie dlaczego nie ma żadnych Irańczykow w Star Treku."

Prezydent Obama zaśmial się, pochylił się w kierunku Irańskiego Prezydenta i wyszeptał:

- "Ponieważ serial ma miejsce w przyszłości".

I mała fotka na koniec :

Dołączona grafika

Slawek
    Moderator

http://www.youtube.com/watch?v=olh3vQblRQA - parodia Transformers z anime Panty & Stocking. 18+

Jamjumetley
    Participant

Dziewięciu aktorów produkcji sci-fi jako rosyjscy generałowie: Blastr (trzecia część to aktorzy trekowi).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 54 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram