Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Sci-fi na Electronic Entertainment Expo 2015

Sci-fi na Electronic Entertainment Expo 2015

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8367

  gallery_4_21_24252.jpg

  Targi E3 jak co roku przyniosły mnóstwo prezentacji i zapowiedzi nowych gier. Rzecz jasna gry to nie jest temat przewodni tego serwisu, ale fantastyka pojawia się w nich bardzo często, więc o części tytułów warto, a nawet należy wspomnieć.

  [more]Widzieliście już u nas zapowiedzi Star Wars Battlefront i dodatku do Star Wars: The Old Republic, zatem na początek może coś mniej optymistycznego, np. koniec świata. Postapokalipsa to wdzięczny motyw i w najbliższym czasie pojawi się w grach kilkakrotnie. Zapewne każdy w miarę zorientowany gracz kojarzy Fallout - prezentacja czwartej jego części była jednym z ważniejszych wydarzeń targów. Z ciekawych zwiastunów na pewno warto pokazać Mad Maxa i wnoszący powiew świeżości Horizon Zero Dawn - oba poniżej.
   

  https://www.youtube.com/watch?v=WPvXn_Q8KFA

  Zajrzyjmy teraz w kosmos, niekoniecznie daleko. Zapowiadają się trzy tytułu mniej lub bardziej związane z podbojem "ostatecznej granicy". Pierwszym jest Adrift, gra mocno kojarząca się z pewnym hollywoodzkim hitem. Wcielimy się w niej w astronautę, który budzi się na orbicie Ziemi, nie pamięta co się stało i odkrywa, że... a, zobaczcie zwiastun.
   

  Następna produkcja to ION. Twórcy zapowiadają złożone MMO przedstawiające trudy życia w kosmosie. Mówi się o pełnych detali sztucznych środowiskach, mających uwzględniać takie systemy jak zasilanie, ogrzewanie czy kontrola ciśnienia powietrza. Oto krótki zwiastun.

  I wreszcie coś dla strategów. Najnowsza część cyklu od początku skupionego na kolonizacji Nowego Świata, tym razem trochę dalej: Anno 2205.

  Kolejna pozycja, Life is Strange, jest zaskakująca, bo z pozoru przedstawia urokliwą, ale zwyczajną i przyziemną historię. Przynajmniej do chwili, gdy okazuje się, że główna bohaterka może cofać czas.
   

  Przedostatnia z wybranych gier to No Man's Sky, której świat ma być tak ogromny, że trudno uwierzyć, o ogarnięciu go myślami nie mówiąc. Obejrzyjcie prezentację, jest obiecująca.

  I na koniec tytuł, o którym już teraz wiadomo, że odniesie sukces. Rzesze fanów poprzednich części zacierają ręce na myśl, ile nowych światów przyjdzie im poznać w sąsiedniej galaktyce w Mass Effect: Andromeda.
   

  Źródło: E3[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram