Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Sci Fi Channel zmienia nazwę

Sci Fi Channel zmienia nazwę

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Keymaster

Od tego roku kanał będzie nosił nazwę Syfy - fonetycznie po angielsku bez zmian. Nowa nazwa jest częścią szerszej kampanii, która ma podkreślać, że stacja rozszerza horyzonty i sięga po produkcje nie mieszczące się w kategorii science-fiction.

[more]

Dołączona grafika

"Kochamy sci fi i wciąż doceniamy je, ale jesteśmy czymś więcej niż tylko kanałem o kosmosie, obcych i przyszłości - trzech rzeczach, które dla większośći ludzi są wyznacznikami science fiction." - powiedział prezes sieci Dave Howe.

Zmieniona nazwa to część kampanii, której celem jest zmiana wizerunku sieci z niszowej sci fi na przeznaczoną dla masowego odbiorcy rozrywkę. Zgodnie z zapowiedziami dotychczasowi widzowie nie powinni czuć się zawiedzeni, a nowych przyciągną bardziej mainstreamowe programy.

Nowy Syfy Channel ma ruszyć w lipcu tego roku.

Związany z siecią telewizyjną portal informacyjny SCI FI Wire zapowiedział, że mimo rebrandingu zostanie przy obecnej nazwie.

Źródło: SCI FI Wire[/more]

Breen
    Participant

Hmmm niezbyt trafiona nazwa jeśli chodzi o polskich widzów 😉

Cross
    Keymaster

Zgodnie z zapowiedziami dotychczasowi widzowie nie powinni czuć się zawiedzeni

Ta.

Lo'Rel
    Participant

A w przerwach będą reklamować tonik na trądzik 😛

Pah Wraith
    Participant

Stronę już zarezerwowali:

http://www.syfy.com/

Xalein
    Participant

Jakoś mi się nie podoba, przywiązałem się do starej nazwy.

Infango
    Participant

Po tym jak zaczęli puszczać wersling można się było tego spodziewać, jak nazwa nowa mówi dodadzą trochę syfu i oglądalność skoczy może jakiś realityshit ....

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram