Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Sarah Connor Chronicles

Sarah Connor Chronicles

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #70591

    Ostatni odcinek powala końcówką, szczególnie skokiem w przyszłość gdzie nie ma Johna Connora, za to z maszynami walczą obaj bracia Reese. Jeśli serial skasują, będzie naprawdę szkoda...

    I. Thorne
    Participant
    #70597

    To nie jest jakas superprzyszlość. Po prostu tak wczesna, że jeszcze żaden z braci nie powrócił, a genialny strateg Connor jest nieznany. Przypominam odcinek z tym kadetem z West Point - on uratował transport więźniów z Connorem wśród nich, nim ten został przywódcą.Potwierdziło się moje przypuszczenie odnośne tej rudej terminatorki. Wysłał go kain i jak juz skumał, że ktoś mu przeprogramowuje terminatorów zaczął zabezpieczać chipy.Mi końcówka sie podobała. Nie rozwiązała paru wątków, ale jednocześnie jest dobra na zakończenie produkcji.

    zdarom
    Participant
    #70695

    Zaraz Kain wysłał T-1000? Ale ona jest przeciw niemu a nie widzę możliwości przeprogramowania tego modelu. Mam raczej wrażenie że te wersje terminatora już w produkcji maja wgrywany cel ale jednocześnie są samoprogramowalne i ta jedna sztuka zaczęła tworzyć Abla (John Henry). Mam nadzieję że dobrze pamiętam tę pogawędkę o braciach.

    I. Thorne
    Participant
    #70710

    Ruda terminator to nie Weaver, tylko ta co miała utłuc psychologa i spalił się jej chip.T-1000 świadomie przeciwstawiła się Kainowi i przeszła na strone ludzi. Ja też nie widze mozliwości przeprogramowania tego modelu, gdyz nie ma części mechanicznych.Zresztą fajna była scenka jak załatwiła 888. Szczególnie jego mine jak władował w nią 2 magazynki i nic. Człowiekowi to by kopara opadła, a temu mało do tego brakowało 😀

    Flashbones
    Participant
    #72936

    Ostatni odcinek był świetny ! Jak można było zakończyć ten serial !

    Eviva
    Participant
    #72939

    Ostatni odcinek był świetny ! Jak można było zakończyć ten serial !

    Jak? Normalnie, zakończyli i juz. Że to tak zakończyli "Modę na sukces", i to najlepiej 4000 odcinków temu, to możnaby się upić ze szczęścia. Ale nie - jak już coś kończą, to taki TOS na przykład, a wszelka szmira ciągnie się jak smród za pospolitym ruszeniem.

    Cross
    Keymaster
    #72941

    Kiedy wydaje mi się, że nie strzelisz już bardziej bezsensownego postu, Ty wspinasz się na wyżyny swej doliny i walisz z Grubej Berty.

    Eviva
    Participant
    #72944

    Kiedy wydaje mi się, że nie strzelisz już bardziej bezsensownego postu, Ty wspinasz się na wyżyny swej doliny i walisz z Grubej Berty.

    Co robić, nie każdy może być tak mądry i sensowny jak Ty. Aha, i na takich wyżynach intelektualnych.

    I. Thorne
    Participant
    #72946

    Wiesz, Eviba sama sobie przeczysz. Najpierw cieszysz się, że Terminatora skończylki bo skończyli, a za chwilę płaczesz, że TOS skończyli bo skończyli. Proszę o troche obiektywizmu.I bez wycieczek osobistych tutaj :>

    Flashbones
    Participant
    #72948

    Mi sie terminator bardzo podobał, mimo że było w drugim sezonie kilka nudnych odcinków, to końcowe były dobre a ostatni najlepszy z furtką na trzeci sezon

    Tom
    Participant
    #72949

    Sugeruję dyskutantom, a przede wszystkim Tobie, Cross, zachować szacunek dla pozostałych uczestników rozmowy nawet jeśli z ich opiniami się nie zgadzamy. Kolejne, jak to ujął I. Thorne, wycieczki osobiste, będą skutkować niekoniecznie przyjemnymi konsekwencjami dla ich autorów.

    Cross
    Keymaster
    #72955

    Ale tu nie ma wycieczki osobistej, tylko stwierdzenie faktu. Lubię TOS tak samo jak Eviva (choć pewnie by zaprzeczyła :)), ale mam świadomość, że ten serial nie ma jakichś wielkich wartości artystycznych, a większość jego aktorów to tzw. "drewna". Pisanie zatem o SCC jako szmirze wydaje mi się w tym przypadku nie na miejscu, bo różnie można patrzeć na ową kwestię. Logowałem się na forum w 2006 i nie staram się nabijać postów w każdym temacie klepiąc cokolwiek. To wszystko...

    Eviva
    Participant
    #72959

    Wiesz, Eviba sama sobie przeczysz. Najpierw cieszysz się, że Terminatora skończylki bo skończyli, a za chwilę płaczesz, że TOS skończyli bo skończyli. Proszę o troche obiektywizmu.

    I bez wycieczek osobistych tutaj :>

    Po pierwsze, nie cieszę się, że Terminatora skończyli. Po drugie, mam prawo martwić się, ze TOS skończyli. Po trzecie, nie ja zaczynam tu osobiste wycieczki, więc się nie czepiaj.

    Aha, pisząc o szmirze nie miałam na myśli SCC, tylko wspomnianą "Modę na sukces", do licha.

    Logowałem się na forum w 2006 i nie staram się nabijać postów w każdym temacie klepiąc cokolwiek. To wszystko...

    Jednym słowem - sam się nie chcesz bawić i innym tez nie pozwolisz?

    Cross
    Keymaster
    #72963

    Są różne pojęcia zabawy. No ale już dobra, nie gniewaj się 🙂

    Eviva
    Participant
    #72965

    Są różne pojęcia zabawy. No ale już dobra, nie gniewaj się 🙂

    Jasne, że nie 🙂

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 87 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram