Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Sarah Connor Chronicles

Sarah Connor Chronicles

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #62862

    Narobiliście mi smaku na tą T-1000.Fajnie by było, gdyby pojawiło się więcej wierzących w Dzień Sądu i szykujących się do walki. Byle tylko nie skończyli jak ten doktorek.

    J.L.Picard
    Participant
    #63902

    Właśnie obejrzałem 2x05 - bezsprzecznie najlepszy odcinek jak do tej pory - i radzę obejrzeć. Polowanie na terminatora, dobry "końcowy" dialog, sceny z walk z przyszłości... Zresztą co ja wam będę mówił, obejrzyjcie sami.

    I. Thorne
    Participant
    #64417

    Po Loście na ekrany w czwartek wkraczaja Kroniki, sezon pierwszy.Już w ta sobotę dla przypomnienia Terminator 2.

    I. Thorne
    Participant
    #64634

    Jestem po 4 odcinkach sezonu drugiego i mam mieszane uczucia.MOŻLIWE SPOJLERKINiektóre wątki są naprawde super, a częśc wnerwiająca. Już na samym początku, gdy Cameron zmieniła front. Doskonale. Ale to John powinien ja naprawić, autonaprawa jest cholernie naciągana.Teraz 2x02. Mimo, że fajnie sie oglądało, to znów mamy termninatora odcinka, którego zabijają. Nie lubie tego. I jak widzę przyszłość otworzyła stały punkt informacyjny do przeszłości. Ciekawe ilu gości jeszcze wyślą? :>2x03. To popis Cromarty'ego. Bardzo mi sie podobał, jak zwabił ekipę, a sam zajął się swym zadaniem. No i jak tonął tez było super. Szkoda, że pielęgniarka zeszła, lubiłem ją.2x04. Ten to był naprawde ekstra. Wiemy teraz jak ćwicza się 888 do infiltracji. Tylko po co znów ta autonaprawa??? Mam nadzieję, że nie będzie tak różowo.Ale najbardziej mnie interesuje nasz "płynniak" 🙂 Po jaką cholerę chce złapać 888? Czyżby nie współpracowała z SKYNETem? A jej córki to po prostu się boję. Naprawdę. Czy to człowiek czy maszna? A może tam jest wsadzony Turek?I jeszcze jedno. Wiem, że terminator w 2x04 kłamała, ale gdyby rozwineli wątek maszyn, które chca pokoju z ludźmi, a nie ciągłej wojny to dopiero byłoby fajnie. Wtedy świat przyszłości nie byłby taki czarno-biały.Od razu mówię, że nie oglądałem 2x05 i dalej, dopiero się zabieram.

    Anonymous
    Guest
    #64636

    Po Loście na ekrany w czwartek wkraczaja Kroniki, sezon pierwszy.

    Już w ta sobotę dla przypomnienia Terminator 2.

    Tylko nie napisałeś na czym. Podobno na TVP 1. Tyle słyszałem, ale pewności nie mam.

    Cross
    Keymaster
    #64642

    SPOJLERY DO 2x06

    Ogólnie jest ciekawie, nie wiem tylko czy nie przesadzają z ilością lądujących w przeszłości terminatorów i rebeliantów, tłoczno się robi. 🙄

    Piotr
    Keymaster
    #64643

    Tylko nie napisałeś na czym. Podobno na TVP 1. Tyle słyszałem, ale pewności nie mam.

    R'Cer, byl news po tym, jak Thorne to napisal - link.

    I. Thorne
    Participant
    #64655

    Ogólnie jest ciekawie, nie wiem tylko czy nie przesadzają z ilością lądujących w przeszłości terminatorów i rebeliantów, tłoczno się robi. 🙄

    Mi się zdaje, że twórcy chcą pokazać, że sytuacja w przeszłości wcale nie jest jasna jak w filmach. Tam SKYNET przegrał i T-800 oraz T-1000 były jego jedyną nadzieją. W serialu Turek 🙂 jest bogatszy o doświadczenia swej "starszej" wersji - wysyła maszyny do różnych zadań w przeszłości. Po prostu wojna wciąż trwa i obie strony podróżując w czasie chcą sobie pomóc.

    Ja czekam na odcinek, gdzie wreszcie nasi bohaterowie zaczną tworzyc ruch oporu rozszerzając grupę "wierzących".

    J.L.Picard
    Participant
    #64673

    Jeśli chodzi o wątek pokoju między ludźmi i maszynami, to błagam - nie! Ten numer średnio wyszedł w matriksie a bsg został totalnie zwalony i jeśli dołożą mi jeszcze Johna Connora układającego się ze Skynetem to chyba zacznę oglądać komedie romantyczne.Faktycznie 2x06 sporo zmienił i postać dziewczyny Dereka Reesa otwiera kilka nowych możliwości. T-1000 od kilku odcinków robi nie wiadomo co i choć jest to efektowne to wolałbym by się wyjaśniło. No i cóż czekamy na kolejny odcinek

    General2
    Participant
    #64720

    Słuchajcie dobre seriale to jest np: BSG, rome, zagubieni, herosi. Sarah connor chronicles (nazwa już mówi sama za siebie, równie dobrze mogłaby brzmieć power rangers chronicles) to nie jest dobry serial, więc po co go oglądać?? Jak marnować czas to na coś konkretnego.

    Zuza
    Participant
    #64730

    Co kto lubi...Jak dla mnie SCC sezon 2 - pzynajmniej pierwsze 4 odcinki - jest dużo lepszy od drugich sezonów i BSG, i Losta, porównywalny z Heroesami.

    Piotr
    Keymaster
    #64731

    Drugi Generale (nie, nie 'drogi' ;> ), jesli jedynym Twoim argumentem jest kiepski tytul (choc i tego niczym nie poparles, poza dziwnym porownaniem), to smiem twierdzic, ze nie wiesz, o czym mowisz.

    Cammeron Archer
    Participant
    #64733

    Hej... SCC to bardzo fajny serial... Przyznam się szczrze że o ile pierwsze odcinki podobały mi się średnio, o tyle od pojawienia się Reesa serial sporo zyskał. A z tego co widziałem w drugim sezonie, wnioskuję że serial robi się z odcinka na odcinek lepszy.

    Cross
    Keymaster
    #64735

    Sarah connor chronicles (nazwa już mówi sama za siebie, równie dobrze mogłaby brzmieć power rangers chronicles)

    Nie rozumiem tego zdania 🙄

    Silver Phoenix
    Participant
    #64740

    Panie, Panowie...Każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opinii, nawet negatywnej. Ale jeśli ta opinia nie jest niczym podparta - to może powstrzymajcie się od karmienia trolla, hmmm? Bo znowu skończy się wzmianką o wywiezieniu psa...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 87 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram