Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Sarah Connor Chronicles - Dzień Sądu coraz bliżej

Sarah Connor Chronicles - Dzień Sądu coraz bliżej

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Keymaster

Niestety nie chodzi o serialowy Dzień Sądu, a o decyzję, którą na końcu sezonu będzie musiała podjąć telewizja Fox. Okazuje się, że Terminator: The Sarah Connor Chronicles nie ma za dobrych wyników pod względem oglądalności. Czy więc serial zostanie zakończony po drugim sezonie? O tym w dalszej części newsa.

[more]Najwyraźniej fani z USA nie polubili nowej formuły serialu wprowadzonej w drugim sezonie. W pierwszym roku produkcji odcinki były powiązane ze sobą i kontynuowały opowiadaną historię. W drugim, z powodu decyzji telewizji Fox nie do końca zadowolonej z wyników na koniec sezonu, epizody były bardziej samodzielne. Jak mówi Thomas Dekker, odtwórca roli Johna Connora "Dlatego wprowadzono ścianę z wypisanymi nazwiskami, byśmy co epizod mieli inną misję. To jednak wiązało się z powrotem z przyszłości wielu terminatorów, a to według mnie zawsze irytowało naszych scenarzystów. Teraz mają zgodę, by powrócić do wcześniejszej formuły, więc tych powrotów będzie mniej."

Czy to wystarczy, by serial otrzymał trzeci sezon? Niełatwo to ocenić, pewne jest, że przed twórcami trudne zadanie - TSCC potrzebuje sporego wzrostu ratingów. Kiepska forma serialu jest też przypisywana złej porze emisji (konkuruje on z poniedziałkowym wieczorem footballowym) i zeszłorocznemu strajkowi scenarzystów, który mocno się odbił na większości seryjnych produkcji. Kroniki o mały włos nie zostały skasowane już teraz, ale na szczęście Fox zdecydował się kontynuować ich emisję razem z nowym serialem Jossa Whedona Dollhouse w piątkowe wieczory.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles wróci więc na ekrany 13 lutego, jednak będzie to ostatnia szansa dla twórców, by serial przyciągnął większą widownię.

Informacja zaczerpnięta z portalu SyFy.[/more]

Silver Phoenix
    Participant

To nie jest dobra wiadomość.

SGA, Kroniki... Jak tak dalej pójdzie, seriale będą kończyć się po jednym sezonie.

Crap.

Piotr
    Keymaster

SGa mial 5, wiec nie marudz. 😉 Poza tym stawianie TSCC i SGA w jednym szeregu wola o pomste do nieba. ;P

Silver Phoenix
    Participant

No wiem że krzywdzę tym SGA, ale life is brutal :PPoza tym co to jest 5 sezonów wobec 10 SG-1... 😛

Piotr
    Keymaster

No wiem że krzywdzę tym SGA, ale life is brutal 😛

Ty sie boj, dawniej krzywdzono za takie herezje. ;P

Krusty
    Participant

Czekaj Piotr ty lubisz SGA?

Silver Phoenix
    Participant

Ty sie boj, dawniej krzywdzono za takie herezje.

Jakie znowu herezje? Toć nie czepiam się - jak na razie - DS-9 😛

Poza tym nie będzie Ci się chciało, zestarzałeś się 😉 Nie te czasy 🙂

Piotr
    Keymaster

Co sie nie bedzie chcialo?! Ja po prostu czasu nie mam. 😉

Czekaj Piotr ty lubisz SGA?

Krusty, chyba nie zrozmiales naszej wymiany zdan 😉 - ja uwazam porownywanie TSCC do SGA za niesprawiedliwe, bo TSCC jest jednak troche ambitniejsze. SGA owszem, lubie, ale cenie troche niz wiekszosc tego, co ogladam. Co nie znaczy, ze uwazam, iz jest zly. Ot taka lekka rozrywka.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram